Группа компаний ALUTECH

Група компаній ALUTECH – лідер ринку ролетних систем країн Східної Європи, провідний виробник секційних воріт та алюмінієвих профільних систем у країнах СНД. До складу Групи компаній ALUTECH входять 5 виробничих підприємств та 25 збутових компаній та локальних складів у Росії, Білорусі, Україні та Чехії.

BFT (Италия)

Автоматика BFT (Італія) – синонім абсолютної надійності. За плечима понад 25 років досвіду розробок, експлуатації автоматики, використання сучасних конструкційних матеріалів та технології. Все це дозволяє стверджувати, що автоматика для воріт, шлагбауми, бар'єри під маркою BFT стануть надійною основою системи автоматизації як приватного будинку, гаража, паркування, так і об'єкта промисловості, будівництва, великого логістичного центру.

DoorHan (Россия)

DoorHan (Росія) спеціалізується на виробництві повного асортименту комплектуючих для всіх типів воріт, ролет та перевантажувального обладнання в Росії та країнах СНД. Система управління якістю ДК DoorHan відповідає вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2008

Компаниия «Левит»

Компанія «Левіт». Послуги охорони та безпеки. Технічна та фізична охорона. Охоронна та пожежна сигналізації, пожежогасіння. Системи відеоспостереження та контролю доступу. Розробка проектів та монтаж систем безпеки. Пультова охорона Мобільні групи швидкого реагування. GPS-спостереження та охорона. Захист інформації.

Інформаційний сайт про системи контролю доступу.

Компания Архетон

Проектна діяльність фірми АРХЕТОН охоплює односімейні будинки, багатосімейне житлове будівництво, комунальні будинки.

Nice

Nice – світовий лідер з виробництва автоматики для ворітної техніки, продає свою продукцію на 5 континентах. Усі товари компанії сертифіковані.

Marantec

Marantec – компанія-виробник автоматики з багаторічним досвідом. Marantec використовує близько 20 міжнародних виробництв та здійснює постачання до 50 країн світу.

FAAC

FAAC - італійська компанія, заснована 1995р. Визнаний європейський лідер у галузі виробництва автоматичних систем.

Somfy

Somfy - світовий лідер у галузі автоматики та управління ролетами. Працює над ринком з 1960г. Somfy пропонує новітні технології, використовуючи 400 варіантів приводів. Великий потенціал оригінальних рішень.

ryterna

Компанія RYTERNA є найбільшим виробником підйомно-секційних воріт у Європі. Історія компанії бере свій початок з 1993 року, тоді у місті Каунас Литовської Республіки кілька однодумців об'єдналися в команду для здійснення спільної мети – впровадити на ринок новий продукт – секційні ворота.