Замір ролет та воріт
Замір ролет та воріт
Замір ролет та воріт
Замір ролет та воріт

ЗАМІР ВОРОТ І РОЛЕТ У ДНІПРО

Правильний замір дозволить не тільки уникнути непорозумінь при виробництві та монтажі воріт та ролет, але й зведе до мінімуму проблеми із заїданням механізму, збоїв під час відкриття та закриття, частих ремонтів та передчасного зносу конструкції.

СИЗАМ ЗДІЙСНЮЄ ВЕСЬ СПЕКТР РОБОТ:

ВІД ЗАМІРУ І ДО МОНТАЖУ ГОТОВОГО ВИРОБУ НА ВАШОМУ ОБ'ЄКТІ

Точні заміни дозволять менеджеру визначити вартість воріт або ролет, а також робіт з їхнього монтажу без форс-мажорів. А ось помилка в розрахунках через неправильні розміри призводить до неповноцінної роботи виробу та швидкої поломки, а це додаткові витрати на ремонт або в гіршому випадку доведеться встановлювати абсолютно нові ворота/двері/ролети.

Компанія «СИЗАМ» надає можливість своїм клієнтам викликати досвідченого замірника безкоштовно по м. Дніпро (+50 км).

ПРИ ЗАМІРІ ПРОЄМІВ:

Узгоджуємо зручний для Вас час.

При виїзді нашого фахівця на замір у Вас є можливість переглянути зразки продукції, розширений каталог продуктів та уточнити необхідну інформацію.

Ви отримаєте консультацію нашого фахівця з якісної підготовки отворів та основ.

При необхідності Вам будуть видані технічні схеми для підготовки отворів та основ.

На момент виміру в'їзних воріт (орних або відкатних) Вам необхідно визначитися з нульовою відміткою. Якщо біля воріт укладатиметься тротуарна плитка або бруківка, необхідно розуміння, скільки місця вона займе і де закінчуватиметься. Добре, якщо на момент виміру буде сформовано отвір для воріт.

откатные ворота в Днепре

При вимірі гаражних секційних воріт важливо позначити нуль у отворі. Стеля гаража на момент виміру секційних воріт бажана, але необов'язкова. Наші фахівці можуть дати технічне завдання на формування отвору та стелі.

Нульова відмітка чистової підлоги – ще один важливий параметр, який визначить роботу ворітного полотна, а точніше його здатність герметично закривати весь отвір. Якщо покриття підлоги гаража ще не готове, то потрібно зробити позначку рівня планованої підлоги на стіні.

Також необхідно визначити простір для відкривання воріт – глибини приміщення, при цьому необхідно звернути увагу на комунікації, що проходять, перемички та інші елементи.

замер ворот Днепр

Попередні роботи для виміру інших виробів, які виробляє та монтує СІЗАМ, у принципі не потрібні. Замірник зробить необхідні виміри для подальшого креслення та прорахунку.

Грамотно підібрана конструкція ідеально впишеться в інтер'єр об'єкту. А найголовніше убезпечить клієнта від переплати за непотрібний товар.

сервис ворот Днепр

Звернувшись до СИЗАМу, Ви отримуєте:

  • Грамотну консультацію спеціалістів.
  • Безкоштовний замір у межах міста Дніпро та конструкторські роботи.
  • Оптимальна для Вас цінова пропозиція.
  • Якісний монтаж.
  • Гарантійне обслуговування.
  • Постгарантійний ремонт своєю сервісною службою.

Щоб замовити замір воріт, замір ролет, замір маркіз, замір протипожежних дверей, достатньо звернутися до нас у будь-якій зручній для Вас формі:

  • залишити свої дані у формі зв'язку
  • по електронній пошті
  • зателефонувати за телефонами: +38 (067) 523-09-71 , +38 (066) 398-73-66
  • завітавши до нашої виставкової зали за адресою: м. Дніпро, пр-т Олександра Поля, 129.

ПІДБЕРЕМО ІДЕАЛЬНЕ РІШЕННЯ І РОЗРАХУНЄМО ВАРТІСТЬ

Ті, що відвідали цю сторінку, також дивилися


ВІДПРАВИТИ ЗАПИТ