фурнітура для воріт
купити фурнітуру для воріт
фурнітура для воріт ціна
фурнітура відкатних воріт

Купити консольну фурнітуру

Відкатні ворота інеможливо сконструювати без консольної фурнітури. Деталі покращують експлуатаційні характеристики розсувних виробів. Фурнітура здатна витримувати величезні навантаження. Вона забезпечує плавність та легкість відкриття полотна.

Фурнітура та комплектуючі для воріт.

Деталі розсувних виробів виготовляються з високовуглецевої сталі, гуми та пластмаси. Фурнітура та комплектуючі для воріт мають необмежений термін служби. Такі деталі використовуються у секційних конструкціях.

Фурнітура надійно працює за найнесприятливіших погодних умов. Вироби, встановлені на розсувних полотнах, не покриваються льодом навіть під час сильного морозу. Вони гарантують безперебійну роботу автоматичних воріт.

Фурнітура для розсувних конструкцій має такі переваги:

  1. можливість регулювання руху полотна;
  2. сумісність із усіма матеріалами;
  3. компактні розміри;
  4. Простота монтажу.

Комплект фурнітури підбирається індивідуально. Вироби допомагають збільшити термін служби розсувного полотна. Вибір системи консольних деталей залежить від ваги конструкції.

ІНШІ ВОРОТА, НА ЯКИХ МИ СПЕЦІАЛІЗУЄМОСЯ

Купити фурнітуру для воріт в Дніпрі

Щоб купити фурнітуру та комплектуючі для воріт, вам необхідно звернутися в компанію «СИЗАМ». Наша компанія пропонує необмежений вибір сучасних виробів. Продаж фурнітури дозволяє доукомплектувати ворота будь-якої моделі. Великий попит в Україні мають гнутий профіль. Така фурнітура допомагає передавати зусилля до фундаменту від стулки полотна. Гнутий профіль дозволяє розподіляти навантаження на ворота.

Зубчаста рейка є незамінною при автоматизації конструкції. Вона виготовляється із оцинкованої сталі. Рейка передає рух від приводу до полотна. Щоб захистити профіль від влучення бруду, власники воріт купують заглушки. Невелика ціна деталі робить її загальнодоступною. Гумова заглушка пом'якшує удари при різкому закритті полотна.

Замовте розсувні системи для воріт компанії «СИЗАМ». Наші консультанти допоможуть вам підібрати недорогу фурнітуру.

Система консольної фурнітури Rolling Hitech призначена для виготовлення відкатних воріт розміром до 7 метрів і вагою до 650 кг.

Консольна фурнітура (комплект) складається з наступних елементів:

Гнутий профіль

Гнутий профіль (6м), який виконує функцію передачі зусиль від стулки воріт до фундаменту через каретки, що несуть, і виготовляється з високовуглецевої сталі, що забезпечує міцність, надійність і довговічність.

Каретка несуча

Каретка несуча
- з металевими роликами (2шт), які забезпечують високу міцність та надійність конструкції.

Обмежувач

Обмежувач (1шт), який виконує функцію направляючої, що утримує ворота у площині їхнього руху.

Пастка

Пастка (1шт), призначення якої - фіксація кінцевого положення полотна воріт під час закриття. Наявність отвору дозволяє не попадати бруду, снігу і т.д.

Кінцевий ролик

Кінцевий ролик (1шт) - кріпиться до консольної труби, що забезпечує плавне закриття воріт та виключає провисання.

Заглушка для направляющей шины SGN.01.600 (комплектующие для откатных ворот)  — купить в интернет-магазине OZON с быстрой доставкой

Заглушка - призначена для закриття торців консольної труби, що перешкоджає попаданню бруду та пилу. Виготовляється із твердої гуми, що забезпечує пом'якшення удару при закритті воріт.

Зубчатая рейка для откатных ворот оцинкованная 8мм: купить в Минске по цене  от 30 руб.

Зубчаста рейка , яка призначена для руху полотна воріт від приводу. Виготовляється із оцинкованої сталі.

Система консольної фурнітури поставляється у двох варіантах:

Комплект №1 розміром від 3 до 7м та вагою до 650 кг.

Комплект №2 розміром від 3 до 4м та вагою до 400 кг.

ПІДБЕРЕМО ІДЕАЛЬНЕ РІШЕННЯ І РОЗРАХУНЄМО ВАРТІСТЬ

Ті, що відвідали цю сторінку, також дивилися


ВІДПРАВИТИ ЗАПИТ