Алюмінієві світлопрозорі конструкції
Світлопрозорі конструкції з алюмінієвого профілю
Системи алюмінієвого скління
Алюмінієві системи скління

СВІТЛОПРОЗОРНІ КОНСТРУКЦІЇ З АЛЮМІНІЄВОГО ПРОФІЛЮ

Алюмінієві світлопрозорі конструкції та системи алюмінієвого скління дуже легкі за вагою та міцні в експлуатації завдяки тому, що виготовляють їх із композитного матеріалу – сплаву алюмінію, кремнію та магнію. Алюмінієвий профіль сам по собі жорсткий у порівнянні з ПВХ профілем, тому світлопрозора конструкція з алюмінієвого профілю не вимагає армованого підсилювача та дозволяє створювати цілі окремі приміщення.

Розглянемо основні переваги алюмінієвого скління та дізнаємося чому ціна та монтаж алюмінієвих світлопрозорих конструкцій, алюмінієвих профільних систем для скління вища, ніж на металопластикові вироби.

У СИЗАМ НА АЛЮМІНІЄВІ КОНСТРУКЦІЇ

ГАРАНТІЯ 5 РОКІВ

Алюмінієві світлопрозорі конструкції

10 ГОЛОВНИХ ГІДНОСТЕЙ АЛЮМІНІЄВИХ КОНСТРУКЦІЙ

 1. Алюмінієві вироби більш міцні та надійні, ніж аналогічні матеріали із пластику та дерева. Практично вічний матеріал, оскільки сам собою він не зношується. Максимум, що може з ним статися з алюмінієвим профілем – це дрібні подряпини або зношування фурнітури через роки експлуатації.
 2. Мають невелику вагу в порівнянні з їх аналогами, виготовленими із заліза та його сплавів.
 3. Екологічно чистий матеріал.
 4. Конструкції з алюмінію належать до одним з найбільш економічно вигідних матеріалів.
 5. Практично необмежена довговічність алюмінієвих профілів – понад 50 років (мінімальний розрахунковий термін служби).
 6. Теплове розширення вчетверо менше, ніж у пластику. Настільки незначно, що їх можна знехтувати.
 7. Температура горіння: 860 °C. При горінні алюміній не виділяє шкідливих речовин.
 8. Висока міцність при низькій питомій вазі.
 9. Відмінний конструктив алюмінієвої системи дозволяє виготовляти конструкції великих розмірів та будь-яких форм.
 10. Близько 1000 матових та глянцевих кольорів. Нанесення порошковою фарбою.

Звичайно ж, наявність таких величезних переваг алюмінієвих систем скління не могло не позначитися на ціні, але за рахунок своїх переваг вони знаходять все ширше застосування.

Світлопрозорі конструкції з алюмінієвого профілю

ЗАСТОСУВАННЯ АЛЮМІНІЄВИХ СВІТЛОПРОЗОРНИХ КОНСТРУКЦІЙ

Світлопрозорі конструкції з алюмінієвим профілем можуть бути найнестандартніших видів для найрізноманітнішого призначення.

БЕЗКОШТОВНИЙ ЗАМІР в межах міста Дніпро

Фасадне алюмінієве скління активно застосовується у будівництві торгових та бізнес-центрів, громадських будівель та промислових об'єктів. Можливість поєднання фасадних конструкцій з алюмінієвими вікнами та дверима дозволяє досягти візуального ефекту монолітності фасаду, надаючи будівлі особливої естетики. Особливістю алюмінієвих фасадів є наявність між склом та несучою конструкцією повітряного прошарку. Це забезпечує циркуляцію повітря під склінням, завдяки чому конструкція, що несе, не відволожується.

АЛЮМІНІЄВІ СИСТЕМИ СКЛЯННЯ

Алюмінієві віконні та дверні системи підійдуть для втілення найсміливіших та найцікавіших проектів у котеджах та приватних будинках, а також для довговічного скління офісних та виробничих будівель. Саме такі системи з алюмінієвого профілю, крім надання будівлі неповторного індивідуального вигляду, забезпечують створення та підтримку комфортного мікроклімату всередині приміщення. Дизайн алюмінієвих віконних, дверних та балконних систем дуже різноманітний – від масивних вхідних до витончених міжкімнатних.

Світлопрозорі алюмінієві конструкції

АЛЮМІНІВЕ СКЛЯННЯ ВХІДНИХ ГРУП

Вхід до будівлі – це перше, що бачать відвідувачі, тому головним чином вони повинні гармонійно вписуватися в архітектуру будівлі, мати максимальну пропускну здатність і бути функціональними. Сучасні алюмінієві вхідні двері відповідають усім перерахованим вимогам, а також дозволяють швидко та легко втілити будь-які дизайнерські ідеї.

Скління вхідної зони за певного дизайну візуально розширює простір, а автоматизувати роботу конструкції можна за допомогою розсувних дверей або радіусних систем, що працюють на автоматиці.

Світлопрозорі алюмінієві конструкції


АЛЮМІНІВА ФАСАДНА СИСТЕМА СКЛЮЧЕННЯ

Скляні дахи та зенітні ліхтарі з алюмінієвого профілю не тільки надають ексклюзивного вигляду будівлі, але й забезпечують природне освітлення, що суттєво економить електроенергію.

Крім стаціонарного скляного модуля фахівці СІЗАМ спроектують Вам дах, що відкривається, елементи якого функціонують за типом відкриваються фрамуг вікна.

Алюмінієві світлопрозорі конструкції ціна

ЗИМОВИЙ САД із алюмінієвого профілю.

Зимовий сад з алюмінієвим склінням може мати різну форму та розміри. Зимовий сад є конструкцією, що складається з вертикальних засклених елементів, світлопрозорого даху і елементів, що відкриваються. Елементи, що відкриваються для зимового саду, особливо важливі. Ідеальним варіантом є така алюмінієва конструкція зимового саду, коли близько 20% площі підлягає відкриванню.

Якщо дах цілком прозорий, то приміщення чудово наповнюється світлом, створюючи максимум природного освітлення та відмінних мікрокліматичних умов. Теплозберігаючі якості світлопрозорих конструкцій дозволяють цілий рік вирощувати в них різні види вічнозелених рослин, а при додатковому обігріві – екзотичні рослини, овочі та фрукти.

Системи алюмінієвого скління

АЛЮМІНІЄВІ ПРОФІЛЬНІ СИСТЕМИ ДЛЯ СКЛЯННЯ

Тераси, веранди, альтанки з алюмінієвим склінням дозволяють створити приміщення для відпочинку з літніми меблями, ігрову, зону барбекю, а також за допомогою такої легкої конструкції можна розширити вітальню та кухню.

Досить часто для тераси використовують панорамне алюмінієве скління. Завдяки панорамуванню вікон для тераси відкривається гарний вид на довкілля, надаючи ефекту перебування на природі. Також можливе застосування розсувного скління. На віконних рамах розташовуються роликові стулки, за допомогою яких вікна відкриваються не всередину приміщення, а вбік.

Такий алюмінієвий вид скління дуже зручний, заощаджуючи простір.

Алюмінієві системи скління

Алюмінієві скляні перегородки

Офісні перегородки з алюмінієвого профілю візуально виглядають легше. Т.к. алюміній більш міцний, ніж пластик, то вертикальні та горизонтальні перемички мають меншу товщину, витримуючи статичні та динамічні навантаження. Алюмінієвий профіль може бути пофарбований у будь-який колір із палітри RAL.

Каркас алюмінієвих офісних перегородок збирають за допомогою сталевих куточків і кріплять його до стін, підлоги та стелі, висвердлюючи мінімальну кількість невеликих отворів. Такі монтажні роботи абсолютно не шкодять зовнішньому вигляду приміщення, а монтажні роботи проходять без бруду та сміття, а отже, не викличуть проблем з орендодавцем.

Алюмінієві скляні перегородки дуже функціональні та розраховані на тривалий термін експлуатації, а також підлягають численному розбиранню та перевезенню. Вони нададуть інтер'єру офісу презентабельний вигляд і піднімуть ваш бізнес на новий рівень в очах партнерів та клієнтів.

Алюмінієві системи фасадного скління

ВАРІАНТИ СИСТЕМ АЛЮМІНІЄВОГО СКЛЯННЯ

Для створення світлопрозорих конструкцій застосовують теплий алюмінієвий профіль та холодний.

 • Теплий профіль включає до свого складу два багатокамерні профілі, які виготовлені з алюмінію і вставки з полімеру. Кожен алюмінієвий профіль може містити від однієї до п'яти камер, заповнених повітрям. "Теплий" профіль має термоізоляційну вставку, призначення якої полягає у зупинці потоку тепла, що рухається з приміщення назовні та потоку шуму всередину з вулиці. Це дозволяє використовувати "теплі" алюмінієві конструкції для житлових приміщень, оскільки коефіцієнт опору теплопередачі у них досить високий.
 • Холодний алюмінієвий профіль не має теплоізолюючої вставки і зазвичай складається з однієї камери. Такий профіль зазвичай використовуються для скління фасадів, альтанок, балконів і лоджій, а також як офісні перегородки, автоматичні розсувні двері для торгових і фітнес центрів, готелів, медичних закладів, барів і ресторанів.

Алюмінієві профільні системи для скління

Алюміній на сьогоднішній день - один із найбільш затребуваних матеріалів у сучасній архітектурі. Він підходить не тільки для фасадів будівель у великих містах, але й надає широкі можливості для приватного будівництва: дач, заміських будинків, альтанок, веранд, басейнів, зимових садів, скління квартир тощо.

Алюмінієва фасадна система скління

Монтаж алюмінієвих скляних конструкцій

Звернувшись до СІЗАМу, Ви отримуєте:

 • Грамотну консультацію спеціалістів.
 • Безкоштовний замір у межах міста (Дніпро) та конструкторські роботи.
 • Гарантійне обслуговування.

КУПИТИ АЛЮМІНІЄВІ СВІТЛОПРОЗОРНІ КОНСТРУКЦІЇ У ДНІПРО

У СІЗАМ можна замовити проект алюмінієвих скляних конструкцій будь-якої конфігурації. При облаштуванні фасадів будівель, приватних будинків, офісів та інших приміщень у Дніпрі, Запоріжжі, Києві, Харкові, Нікополі, Кривому Розі та інших містах України, звертайтесь до СІЗАМу і ми втілимо усі Ваші проектні задуми в реальність.

Алюмінієві світлопрозорі конструкції переваги

Для цього Вам достатньо зв'язатися з нами зручним для Вас способом:

 • залишити свої дані у формі зв'язку;
 • написати нам на пошту info@sizam.ua;
 • зателефонувати нам за телефонами +38 (067) 523-09-71 , +38 (066) 398-73-66 ;
 • завітати до нашої виставкової зали за адресою: м. Дніпро, упр-т Олександра Поля, 129.

ЧЕКАЄМО ВАС І НАШИХ СПІЛЬНИХ ПРОЕКТІВ!

ПІДБЕРЕМО ІДЕАЛЬНЕ РІШЕННЯ І РОЗРАХУНЄМО ВАРТІСТЬ

Ті, що відвідали цю сторінку, також дивилися


ВІДПРАВИТИ ЗАПИТ