Алюмінієві внутрішні двері все частіше зустрічаються в сучасному інтер'єрі не тільки адміністративних будівель, але і міжкімнатних дверей в житлових приміщеннях. Більш того, в деяких випадках і зовсім протипоказана установка дерев'яних дверей або дверей з деревинно-стружкових матеріалів, наприклад, у приміщеннях з підвищеною вологістю або температурою, у громадських приміщеннях, таких як басейни, сауни, приміщення громадського харчування.
Звичайно багато хто встановлює металопластикові двері, проте завдяки своїм перевагам алюмінієві внутрішні двері значно перевершують дерев'яні та пластикові аналоги.

І всі, для кого важлива якість, екологічність, естетика та довгий термін служби вибирають двері з алюмінієвого профілю. Одна з таких компаній – тенісний центр "Мегарон" , який у ході реконструкції зупинив свій вибір на алюмінієвих дверях. Компанія СІЗАМ виготовила та встановила 23 двері, якими ми впевнені на 100%.

→ Встановлені нами двері ТК "Мегарон" виконані з непрозорим сатиновим склопакетом. Він надає приміщенню легкість та витонченість, не позбавляючи його необхідного освітлення та приховуючи від цікавих очей.

→ Трендовий сіро-антрацитовий колір дверей RAL7016 відмінно поєднується із внутрішнім дизайном клубу.

→ На всі двері встановлені якісні доводчики Geze (Німеччина), відмінною рисою яких є абсолютна безшумність та плавність роботи.

Основні переваги алюмінієвих дверей.

Вам напевно цікаво, що такого особливого в дверях з алюмінієвого профілю. Наведемо переваги таких внутрішніх (міжкімнатних) дверей зі склом:

 • Сучасний зовнішній вигляд та чітка геометрія, незмінна навіть при інтенсивній експлуатації.
 • Міцність, а також стійкість до механічних пошкоджень, особливо в порівнянні з аналогічними виробами із пластику та дерева. Практично вічний матеріал, максимум, що може статися з алюмінієвим профілем - це дрібні подряпини або знос фурнітури через роки експлуатації.
 • Екологічно чистий матеріал. Алюміній не токсичний і абсолютно нешкідливий для організму.
 • Довговічність алюмінієвих профілів. Якщо Ви думаєте, що алюмінієві двері - це дорого в порівнянні з пластиковими, то запевняємо вас, що прослужать вони в рази більше, ніж окуплять свою вартість.
 • Пристосовані до високоінтенсивного використання.
 • Широка палітра - близько 1000 матових та глянсових кольорів. Нанесення порошковою фарбою.
 • Звукоізоляція. Заповнити алюмінієві двері можна моносклом чи склопакетом. При установці склопакета алюмінієві внутрішні двері чудово ізолюють шум.
 • Прості у догляді та не бояться миючих засобів.

міжкімнатні алюмінієві двері

Міжкімнатні двері з алюмінієвого профілю останніми роками користуються популярністю у будівельних компаній та дизайнерів інтер'єрів. Широко використовуються в торгових центрах, розважальних місцях, магазинах, офісах та банках, в адміністративних та медичних установах, а також у житлових приміщеннях.

Алюмінієві двері можуть бути теплі або холодні, розсувні або на петлях, будь-якого кольору та заповнення.

ВИДИ АЛЮМІНІЄВИХ ДВЕРЕЙ .

За способом відкриття внутрішні алюмінієві двері можуть бути:

 • розстібні з відкриттям «на себе» або «від себе» і можуть бути як одностулковими, так і двостулковими.
 • розсувні , в яких стулки відкриваються горизонтально вліво або право, двері також можуть бути одностулковими та двостулковими.
 • маятникові з відкриванням в обидві сторони - назовні та всередину приміщення. Незамінні у місцях з великим потоком людей: у медичних закладах, школах, готелях, закладах громадського харчування тощо.
 • "гармошка" - складні системи економії простору.

 

У ролі заповнення алюмінієвих дверей частіше застосовують скло та склопакет (прозоре, непрозоре, вітражне).
Склопакети або скло в залежності від побажання клієнта ми можемо покривати плівками тонування різної інтенсивності. Це може бути легке затемнення, і дзеркальне відображення. Також використовується комбіноване наповнення.

скло міжкімнатних дверей

ЗАМОВИТЬ АЛЮМІНІЄВІ ДВЕРІ В СИЗАМ І ВИ ОТРИМАЄТЕ:

 1. Безкоштовний якісний замір.
 2. Кваліфіковану консультацію фахівця з різних видів дверей, наприклад протипожежні двері.
 3. Ідеально вироблений виріб. Якість – наш головний критерій.
 4. Професійний монтаж – один із найважливіших етапів, якому ми приділяємо максимум уваги.
 5. 5 років гарантії на дюралеві конструкції. Однак, повірте, вони прослужать Вам набагато довше.
 6. Сервісне обслуговування.

Для цього Вам достатньо зв'язатися з нами зручним для Вас способом:
» залишити свої дані у формі зв'язку;
» написати нам на пошту info@sizam.ua;
» зателефонувати нам за телефонами +38 (067) 523-09-71 , +38 (066) 398-73-66 ;
» завітати до нашої виставкової зали за адресою: м. Дніпро, пр-т Олександра Поля, 129.


ЧЕКАЄМО ВАС І НАШИХ СПІЛЬНИХ ПРОЕКТІВ!