Автоматичні алюмінієві двері
Алюмінієві автоматичні розсувні двері
Двері розсувні автоматичні з алюмінієвих профілів
Автоматичні двері

КУПИТИ РОЗРУХОВІ АВТОМАТИЧНІ ДВЕРІ З АЛЮМІНІЄВОГО ПРОФІЛЮ

Автоматичні двері на сьогоднішній день це найзручніше, сучасне та престижне оформлення вхідної групи. Встановлюють автоматичні двері у місцях із великим потоком людей, таких як торгові центри, супермаркети, бізнес-центри, офіси, вокзали та аеропорти, навчальні заклади.

ГАРАНТІЯ 5 РОКІВ

Автоматичні двері

Встановлення автоматичних вхідних дверей дозволяє:

 • перекрити проходи різної ширини;
 • розширити корисну площу усередині будівлі;
 • збільшити пропускну спроможність дверей;
 • забезпечити контроль доступу до приміщення.

ВИДИ АВТОМАТИЧНИХ ДВЕРЕЙ

Автоматичні двері можуть бути різних типів залежно від способу відкриття: розстібні, розсувні, карусельні. Кожен вид автоматичних дверей мають свої переваги і недоліки.

Орні автоматичні або напівавтоматичні двері

Найдешевші з автоматичних дверей, мають хорошу термо- та звукоізоляцію. Головні недоліки розстібних автоматичних дверей - необхідно досить великий простір для відчинення і швидкість відчинення таких дверей менше, ніж у розсувних. Закриття відбувається за допомогою спеціального доводчика. Двері можуть бути двостулковими та одностулковими.

алюмінієві автоматичні розсувні двері

Розсувні автоматичні двері

Мають високу швидкість відкривання і закривання, а також практично не займають місця як у відкритому, так і в закритому положенні. Головним недоліком таких дверей є низька теплоізоляція.

алюмінієві автоматичні розсувні двері

Автоматичні розсувні системи, крім стандартного вигляду, можуть мати ще деякі варіанти:

 • телескопічна розсувна система дозволяє розташувати в отворі 3-4 стулки, які в закритому стані перекривають широкий прохід, а при відкритті ховаються один за одного;
 • при кутовому розташуванні розсувних дверей полотна розташовуються під прямим або будь-яким тупим кутом відносно один одного;
 • у напівкруглій розсувній системі стулки рухаються по радіусу, роблячи розсувні двері стильними та оригінальними.

алюмінієві автоматичні розсувні двері

Револьверні автоматичні двері (карусельні двері, роторні двері), що обертаються - мають хорошу звуко- і теплоізоляцію, а також пропускну здатність. Але револьверні двері досить громіздкі та високі за вартістю.

карусельні двері, роторні двері

З ЧОГО СКЛАДАЮТЬСЯ АВТОМАТИЧНІ ДВЕРІ?

 1. Стулки автоматичних дверей виконуються із високоякісного алюмінієвого профілю. Цей матеріал є оптимальним для високих щоденних навантажень та інтенсивного використання.
 2. Склопакет – це основна частина дверних стулок. Щоб автоматичні двері були безпечними та надійними використовують антивандальний склопакет із плівкою, загартованим склом або триплексом.
 3. Автоматика для дверей – головний компонент автоматичних дверей, за допомогою якої двері роблять відкриття та закриття. Основні елементи автоматики – це привід, фотоелементи безпеки, датчики руху.

карусельні двері, роторні двері

ПРИНЦИП РОБОТИ АВТОМАТИЧНИХ ДВЕРЕЙ

Всі автоматичні двері здійснюють рух завдяки приводу – електромотору. Автоматика для дверей підбирається в залежності від типу дверей, розміру та інтенсивності використання.

 • З появою людини на заданій відстані від отвору дверей спрацьовує датчик руху.
 • Запускається електропривод, який відкриває стулки дверей.
 • Двері будуть у відкритому стані, поки людина не відійде на безпечну задану відстань.
 • Коли людина пішла із зони уловлювання сенсорним датчиком, запускається зворотний рух приводу та двері зачиняються.
 • Якщо при відкритті дверей датчик протягом певного часу не може зловити рух об'єкта, він подає команду керуючого пристрою і за допомогою електромотора двері закриваються.

автоматичні двері

Автоматичні двері, як і ворота, обладнають системами безпеки – фотоелементами, які виявляють перешкоди на шляху закривання дверей. І у разі уловлювання перешкод спрацьовує система безпеки та подає приводу команду на відкривання стулок.

Автоматичні алюмінієві двері

Функції різних вимог автоматичних дверей можуть бути налаштовані індивідуально. Це означає, що в залежності від експлуатації дверей можна відрегулювати час знаходження дверей у відкритому стані, відстань до людини, коли вони починають відчинятися, швидкість руху дверного полотна, гальмування дверей в останній момент зачинення і т.п.

ЯК ВИБРАТИ АВТОМАТИЧНІ СКЛЯНІ ДВЕРІ

Якщо Ви вирішили встановити автоматичні двері, але не можете визначитися з типом дверей, визначте наступні параметри для вибору:

 • інтенсивність потоку людей;
 • необхідна ширина проходу (залежить від використання дверей);
 • висота проходу (якщо двері понад 2,5 м, то значно збільшуються тепловтрати, маса стулок та відповідно загальна вартість дверей);
 • матеріал для стулок (енергозберігаючий триплекс, склопакети та ін.).

автоматичні двері

Для того, щоб автоматичні двері служили довго і бездоганно, монтаж їх варто довірити лише професіоналам, які співпрацюють з надійними виробниками, а також своєчасно та якісно здійснюють гарантійне та технічне обслуговування.

Звернувшись до СІЗАМу, Ви отримуєте:

 • Грамотну консультацію спеціалістів.
 • Безкоштовний замір у межах міста (Дніпро) та конструкторські роботи.
 • Гарантійне обслуговування.

Замовити автоматичні двері за оптимальною ціною з установкою у Дніпрі, Запоріжжі, Одесі, Києві, Харкові та інших містах України, легко. Достатньо звернутися до нас у будь-якій зручній для Вас формі: залишити свої дані у формі зв'язку, електронною поштою info@sizam.ua, зателефонувати за телефонами +38 (067) 523-09-71 , +38 (066) 398-73- 66 або завітавши до нашої виставкової зали за адресою: м. Дніпро, пр-т Олександра Поля, 129.

ПІДБЕРЕМО ІДЕАЛЬНЕ РІШЕННЯ І РОЗРАХУНЄМО ВАРТІСТЬ

Ті, що відвідали цю сторінку, також дивилися


ВІДПРАВИТИ ЗАПИТ