Компанія « СІЗАМ» рада запропонувати гаражні ворота серії Alutech Standard (Алютех Стандарт) на пружинах розтягування.

Ворота серії "STANDARD" пропонуються за доступними та висококонкурентними цінами за рахунок застосування цілого ряду технічних рішень.

Головна особливість воріт серії STANDARD полягає в тому, що балансування маси їхнього полотна здійснюється за допомогою пружин розтягування (у "класичній" конструкції секційних воріт встановлені торсіонні пружини, розташовані над полотном воріт). Пружини розтягування забезпечують легкість ходу воріт і запобігають їх мимовільному опусканню. Система кріплення пружин запатентована.

Максимальний розмір воріт серії STANDARD: ширина – 3000 мм, висота – 2625 мм включно.

Завдяки рішенню з використанням пружин розтягування монтаж воріт Alutech Standard займає всього 3 – 4 години.

Гаражні секційні ворота Alutech Standard мають величезний плюс (порівняно з гаражними воротами звичайної серії) — для їх монтажу необхідна перемичка всього 10 см, або 15 см для монтажу з автоматичним приводом, що дуже зручно у разі заміни старих залізних воріт на сучасні секційні ворота .

Модернізовано та оптимізовано верхній та нижній кінцеві профілі.

У секційних воротах серії STANDARD, на відміну від інших виробників, сендвіч-панель товщиною 45мм із захистом від затискання пальців. Оптимальна конфігурація сендвіч-панелі суттєво підвищує стійкість воріт до ударних та вітрових навантажень та виключає розшарування панелі при нагріванні на сонці.

Надійність

Ворота Alutech Standard відповідають усім Європейським стандартам і служитимуть Вам протягом довгих років. Мінімальний робочий ресурс пружин становить 25 000 циклів підйомів-опускання воріт, що орієнтовно відповідає 17 рокам експлуатації воріт (по 4 підйоми-опускання воріт щодня протягом усього періоду).

Безпека

Якість воріт Alutech Standard підтверджено Європейським стандартом безпеки EN 12604 та EN 12453.

  • захист від затискання пальців;
  • захист від зачепу;
  • захист від порізу;
  • захист від неконтрольованого руху та падіння полотна та ін.

Також у воротах Alutech Standard реалізована система "пружина у пружині" - це забезпечує захист від відскоку (викиду пружин із напрямних) при поломці однієї з пружин.

Дизайн

Гаражні секційні ворота Alutech Standard виготовляються з панелей з малюнками "мікрохвиля", "горизонтальний гофр", "філя".

Додаткові опції

За бажанням у воротах Alutech Standard можна встановити скління (три типи вікон), ригельний замок, фальш - панель.
Установка хвіртки у воротах Alutech Standard – неможлива.

Автоматизація

Автоматика для гаражних воріт виробників NICE (Італія) і CAME (Італія), що чудово зарекомендувала себе, збільшує можливості управління гаражними секційними воротами, а також створює додатковий комфорт і зручність використання.
Відкривайте гаражні ворота за будь-якої погоди не виходячи з машини!