Секційні ворота вже давно популярні в Європі та Америці, в Україні ж вони справді потрібні лише останні кілька років. Багато інформації можна знайти в інтернеті щодо секційних воріт. Яка ж правдива, а яка – вигадки?

1. Секційні ворота не розраховані на нашу сувору зиму. - МІФ

Полотно секційних воріт складається із сендвіч-панелі – тришарової конструкції. Верхній і нижній шар є сталевим листом, а середній шар - спінений поліуретан, який по суті є вакуумним ізолятором. Саме він захищає гараж від погодних умов та перепадів температури. А гумові ущільнювачі по периметру забезпечують надійну герметизацію, захищаючи від протягів та тепловтрат.

теплоизоляция секционных ворот

2. При відключенні електрики ворота не можна відчинити. - МІФ

Всі секційні ворота можна розблокувати вручну за допомогою зовнішнього або внутрішнього розблокування.

Внутрішнє розблокування здійснюється за допомогою шнура аварійного розблокування, яким укомплектовано кожну автоматику для секційних воріт. Шнур звисає приблизно на півметра зі стелі для того, щоб його легко можна було дістати рукою і за допомогою нього відчепити полотно воріт від каретки і привести в рух полотно.

внутренняя разблокировка секционных ворот

Зовнішнє розблокування дозволяє відчинити ворота з боку вулиці. Це насправді замок (трос, ключ і циліндр), який врізають в сендвіч-панель приблизно на рівні очей. До нього із внутрішньої сторони прикріплений трос. При провертанні ключа з боку вулиці внутрішня частина серцевини витягується він із прикріпленим тросиком. Відбувається розблокування каретки та ворота можна підняти вручну.

внешняя аварийная разблокировка

3. Економлять простір. - ПРАВДА

Секційні ворота під час відкриття піднімаються вгору і йдуть під стелю. Тому зовсім не займаються місцем ні поряд з гаражем, ні всередині гаража. І це своє чергу є додатковою перевагою, т.к. взимку не потрібно очищати від снігу місце перед гаражем для того, щоб відчинити ворота.

экономия пространства при секционных воротах

4. Усі секційні ворота однакові. - МІФ

Поодинокий по суті лише принцип дії. Якщо придивитися і спробувати їх у роботі, то Ви самі побачите, що секційні ворота не тільки різних брендів, але й різних серій одного й того ж бренду різні.

При виборі секційної брами звертайте увагу на: конструкцію сендвіч-панелі, на комплектацію воріт, на матеріал комплектуючих.

5. При пошкодженні сендвіч-панелі потрібно демонтувати ворота та міняти все полотно. - МІФ

Полотно воріт складається з секцій і для ремонту достатньо замінити певну пошкоджену панель прям на об'єкті без повного демонтажу воріт. Це економить час та бюджет клієнта, а гараж не залишиться без захисту на тривалий час.

замена поврежденной панели секционных ворот

6. У ворота, що вже існують, можна врізати хвіртку. - ПРАВДА

Врізна хвіртка - це дуже функціональна конструкція, яка дозволяє увійти в гараж, не піднімаючи ворота. Звичайно дешевше буде замовити ворота вже з хвірткою, але, якщо виникла потреба вбудованої хвіртки в ворота, така можливість у деяких виробників існує.

секційні ворота з вбудованою хвірткою

7. Секційні ворота небезпечні. - МІФ

Усі секційні ворота оснащені необхідними системами безпеки та відповідають європейським стандартам. Для забезпечення захисту від падіння встановлюється система захисту від обриву пружини, коли у разі будь-якої поломки пружини блокується торсійний вал. Зазначимо також, що тягові троси секційних воріт витримують навантаження, яке в 6 разів більше за фактичну масу полотна.

Захист від затискання пальців досягається за рахунок мінімального зазору між секціями при відкриванні та закриванні воріт. Але будьте уважні при виборі - цей захист не передбачений у всіх виробників секційних воріт.

Захист від можливого стискання при опусканні воріт забезпечується за рахунок електронного обмеження автоматики. Якщо полотно воріт стикається з якоюсь перешкодою, моментально зупиняється опускання полотна.

безопасность секционных ворот

Ми раді, якщо наші поради допомогли у виборі воріт для свого об'єкта. Ми готові проконсультувати вас індивідуально за вашим конкретним об'єктом, вибрати оптимальний варіант воріт і прорахувати їхню вартість відповідно до розмірів.

Зберігайте наші статті та ділитесь з друзями корисною інформацією.