Офісні перегородки дуже популярні організації робочого простору в офісних приміщеннях. Вони розмежовують велике приміщення робочі зони. Перегородки можуть бути різних конструктивних рішень та з використанням різних матеріалів, від чого залежатиме рівень освітлення Вашого офісу, звукоізоляція, естетичний зовнішній вигляд та функціональність.

Як основний матеріал виступає спеціальне загартоване скло. Воно може бути матовим, тонованим, із нанесенням малюнків.

Алюмінієві перегородки

Офісні перегородки з алюмінієвого профілю відрізняються легкістю, довговічністю та практичністю. Алюміній не схильний до корозії, тому стан профілю не погіршиться з часом. Профіль може бути пофарбований за бажанням замовника у будь-який RAL, тому алюмінієві перегородки гармонійно впишуться у будь-який інтер'єр приміщення.

алюмінієві офісні перегородки

Металопластикові перегородки

Основною перевагою пластикових офісних перегородок є їх низька вартість у порівнянні з іншими видами світлопрозорих перегородок. ПВХ (полівінілхлорид) перегородки мають хороші тепло-і звукоізоляційні властивості. Профіль, який використовується для виготовлення таких перегородок, використовуються такий самий, як і для металопластикових вікон.

пластикові офісні перегородки

Цілісноскляні перегородки -

це найсучасніші конструкції для зонування простору.

У них не використовуються профілі, тому цілісноскляні перегородки виглядають «легше», не займають зайвого простору, не загороджують огляд і пропускають максимум світла.

Для виготовлення цільноскляних перегородок використовують спеціальне загартоване скло, що робить конструкцію міцною та безпечною. Основну частину цільноскляних перегородок займають нерухомі скляні полотна зі швами між ними трохи більше 3 мм. Вхідні двері таких безрамних конструкцій можуть бути розсувні або розстібні. Використання високоміцних комплектуючих дозволяє виготовити цільноскляні вхідні двері та всю конструкцію загалом будь-якої складності під різні дизайнерські рішення.

скляні перегородки

Офісні перегородки можуть бути мобільними та стаціонарними.

Стаціонарні перегородки дуже міцні та стійкі завдяки тому, що вони кріпляться до стелі, підлоги, стін. Перевагою мобільних перегородок є можливість за необхідності легко розібрати та перемістити їх в інше приміщення.

мобільні офісні перегородки

Перш ніж замовити та купити офісні перегородки, сплануйте зручне та функціональне розміщення в одному помешканні співробітників. Продумайте матеріал профілю, виходячи з ваших потреб. А вже після цього прораховуйте та замовляйте перегородки відповідно до отриманого планування та характеристик.