Забудовники житлового комплексу "CAMPUS" (м. Київ) звернулися до компанії "СІЗАМ" із запитом захисту та автоматизації роботи паркінгу з високою інтенсивністю.

Zhk-Campus

Наші фахівці запропонували оптимальне співвідношення ЦІНА-ЯКІСТЬ-БЕЗПЕКА - швидкісні рулонні ворота.

Для ЖК "CAMPUS" команда "СІЗАМ" виготовила та змонтувала троє швидкісних рулонних воріт з пінозаповненого профілю шириною 100 мм (RAL 9006) під бетонні отвори:
• 3000х2540 мм
• 4410х2450 мм
• 3240х2490 мм

Автоматизовані вироби приводами для швидкісних воріт SOMMER GIGAspeed (Німеччина).

На відео показано роботу датчиків безпеки, які встановлені нашою монтажною бригадою на всіх воротних системах.

скуростні-youtub

ПІДПИСАЙТЕСЯ НА НАШ КАНАЛ В

Відео розпашні ворота

ДИВІТЬСЯ НАШІ РОБОТИ ТА РЕКОМЕНДАЦІЇ.


ЧОМУ МИ ПРОПОНУЛИ ШВИДКІСНІ РУЛОННІ ВОРОТА?

Так звичайно ж, тому що вони мають масу переваг:

  1. Економія часу. При інтенсивному русі транспорту ця перевага незамінна.
  2. Збереження тепла. З урахуванням високої швидкості відкриття та закриття воріт втрати тепла значно менше, ніж під час роботи звичайних воріт.
  3. Захист приміщення від зовнішнього впливу, від пилу, вологи, шуму та перепадів температур. Усе це забезпечується з допомогою тієї ж швидкої роботи воріт. Це дозволяє підтримувати оптимальний мікроклімат у будь-якому приміщенні.
  4. Надійність конструкції. Високий ресурс роботи воріт забезпечується за рахунок міцних пружин натягу. Такі пружини служать досить довго без необхідності заміни комплектуючих.
  5. Безпека. Швидкі рулонні ворота мають пружини натягу. Саме вони не допускають випадкового падіння або розмотування полотна.

 

ЗАСТОСУВАННЯ ШВИДКІСНИХ РУЛОННИХ ВОРОТ.

Застосовуються швидкісні рулонні ворота у різних сферах виробництва та промисловості - у харчовій, фармакологічній, у середніх та великих продуктових магазинах, супермаркетах, на складських та логістичних комплексах.

Швидкісні ворота усередині приміщення використовують для утримання тепла, виключення протягів та підтримки внутрішнього клімату приміщення. Ворота значно покращують вологозахищеність, максимально скорочують можливі витоки тепла, ліквідують протяги та вирівнюють волого-температурний режим приміщення, що ізолюється.

Швидкісні ворота працюють за будь-яких умов у будь-яку погоду. У разі відключення електрики ворота можуть відкриватися вручну.

Багаторічний досвід компанії "СІЗАМ" дозволить знайти рішення для будь-якого Вашого завдання, як і для паркінгу ЖК "CAMPUS".

скоростні-ворота

Більше інформації про рулонні ворота Ви можете дізнатися ТУТ