Один з найдовговічніших матеріалів, що використовується для огорож та захисту отворів, у всьому світі – це алюміній. Жителі інших європейських країн уже встигли оцінити перевагу алюмінієвих огорож, в Україні ж такі ворота лише набирають популярності.

 Особливістю цих сучасних алюмінієвих конструкцій є міцна алюмінієва рама, яка збирається без зварювання! Ціліснотягнуті алюмінієві профілі виготовлені з алюмінієвого сплаву АТ 31, 6063 та 6082 і проходять додаткову термічну обробку для міцності профілів. Для захисту алюмінієвого профілю від впливів навколишнього середовища застосовується анодування, хімічна обробка та порошкове фарбування профілю.

алюмінієві ворота та огорожі

 

10 ПЕРЕВАГ АЛЮМІНІЄВИХ ВОРОТ

1.Висока антикорозійна захист. Зайва вологість, снігопади, ультрафіолетове випромінювання запускають процес руйнування металу, а це згодом призводить до виходу з ладу огорожі. Алюміній не піддається корозії, що підвищує термін експлуатації воріт на десятиліття.

2. Легкий ремонт механічно пошкодженого полотна. Завдяки збірній конструкції усунути пошкодження та замінити полотно воріт можна прямо на об'єкті, що значно здешевить ремонтні роботи. А головне отвір не залишиться надовго без захисту.

3. Безшумність роботи. Поліамідні роликові опори та алюмінієва консольна балка гарантують воротам плавність та безшумність ходу.

4. Комплексне рішення для клієнта з усіх видів огорож. Ворота, парканні секції, хвіртки та гаражні ворота в єдиному стилі – їх дизайн гармонійно поєднується та створює єдність архітектурного стилю.

5. Зручне економічне транспортування. Компактна конструкція алюмінієвої брами в розібраному вигляді дозволяє перевозити комплект, не залучаючи спеціалізований транспорт.

6. Зовнішня акуратність. У алюмінієвих воротах та парканах відсутні видимі елементи кріплення, тому конструкції виглядають акуратно та доглянуто. До того ж у звичайних зварних воротах при перших появах ознак корозії втрачається зовнішня привабливість, а ворота з алюмінієвого профілю навіть через 5 років матимуть вигляд нових воріт.

7. Надійність та безпека. Винятково вивірена геометрія та надійність конструкції не дозволяє з'явитися перекосам та провисанню стулок. А приховане кріплення у свою чергу посилює захист від злому.

8. Довговічність. Не вимагають частого сервісного обслуговування та періодичного перефарбування, тоді як зварні ворота навіть при ідеальному первісному фарбуванні необхідно перефарбовувати кожні 2-3 роки. Ця перевага суттєво заощадить Ваш час та бюджет.

9. Екологічність. Алюміній, що використовується в конструкціях воріт, є екологічно чистим матеріалом, не містить домішок важких металів, не виділяє шкідливі речовини під впливом ультрафіолетових променів.

10. Єдиний стиль . Можливість створити єдиного сучасного стилю всіх огорож території.

Вибір оформлення самих воріт дуже широкий. Для їх виготовлення можуть бути використані профілі різної ширини та кольору: від класичних білого та коричневого до оригінальних «червоний рубін», «зелений мох», «сріблястий металік».

Докладніше про можливість зашивки алюмінієвих воріт читайте на сторінці https://sizam.ua/aluminievie-vorota