Ви вже плануєте встановлення секційних воріт ? Відмінний вибір! Адже вони відрізняються високою якістю та надійністю. Як і деякі різновиди автоматичних воріт, секційні моделі включають ряд механізмів та рухомих елементів. Але навіть найнадійніші конструкції схильні до зносу. Щоб ваші ворота відрізнялися безпекою та працювали без збоїв, слід проводити систематичні перевірки та сервісне обслуговування.

Якість сервісу

Пам'ятайте: якість сервісу залежить від кваліфікації обраних фахівців. Краще відразу звертатися в профільні організації або компанії, що виконують професійний монтаж воріт. Тут ви отримуєте фірмові запчастини та комплектуючі, а також послуги від досвідчених майстрів з обслуговування воріт. Так ваші ворота будуть радувати довгою та справною роботою.

Сервісне обслуговування

Не менш важливим фактором є періодичність. Так, промислові ворота потребують сервісного обслуговування мінімум щорічно. При цьому перший сервіс проводять через три місяці після монтажу. Також є специфічні правила для обладнання, яке експлуатується в складних умовах. Такі ворота слід обслуговувати частіше, повторюючи сервіс кожні 3 місяці.

До складних умов можна віднести використання на таких підприємствах:

  • всі типи автомийок;
  • склади та виробничі об'єкти;
  • миття залізничного транспорту;
  • приміщення, у яких інтенсивність використання перевищує 30 циклів/добу, включаючи гаражі, паркінг тощо.
  • ворота, що працюють у регіонах з поганими кліматичними умовами та частою зміною погоди.

Також проведення сервісу знадобиться, якщо на об'єкті, де встановлені ворота , нещодавно завершилися будівельні чи ремонтні роботи.

Потрібна консультація з експлуатації та обслуговування воріт? Звертайтесь до наших спеціалістів (067) 523 09 71 , (066) 398 73 66 Ми раді бути корисними для Вас!