"Сезам, відкрийся" - говорили герої казки, стоячи перед входом до печери, за якою сховані скарби. І чудовим чином вхід відчинявся. Казка брехня, та в ній натяк.

Пошук вільних місць для паркування для багатьох автомобілістів перетворився на працю, гідну пошуку скарбів. А вільні місця для паркування – у ті самі скарби.

"Сезам, відкрийся", пройшовши неодноразовий апгрейд, згодом перетворився на пульт дистанційного керування, що відкриває автоматичний шлагбаум (вхід до печери скарбів) одним натисканням на кнопку сучасного "Сезам".

Скарби потрібно охороняти. Автоматичний шлагбаум – сучасне рішення охорони місць для паркування.

У світі, де час дорожчий за гроші, де бізнес залежить від швидкості прийняття рішень, інтенсивності ідей, де в конкурентній боротьбі перемагає найсильніший, де контроль означає порядок, де швидкість пересування та автомобілі стали необхідністю, важлива кожна хвилина. Автоматичний шлагбаум скорочує час на паркування автомобілів, контролює потік автотранспорту, робить життя зручнішим і комфортнішим, підвищує почуття внутрішньої гідності та престиж компанії. Автоматичний шлагбаум - одна з головних конкурентних переваг сильного бізнесу. Автоматичний шлагбаум – показник організованих мешканців житлових будинків, які вміють діяти та вирішувати питання, які несе із собою сьогоднішній день.

Замовник вибере паркування того постачальника, у якого встановлений автоматичний шлагбаум, де не треба витрачати час у пошуках вільного місця та йти пішки п'ятнадцять хвилин. Автоматичний шлагбаум відкриється перед вашим замовником, як у казці, і це буде гарним початком.

Варто зазначити, що автоматичний шлагбаум може керуватися не тільки з пульта дистанційного керування, але й за допомогою проксіміті-карт доступу, магнітних карт, за допомогою системи Hands Free (Вільні Руки), коли шлагбаум автоматично відкривається при під'їзді до нього автомобіля, в якому знаходиться ключ.

Автоматичний шлагбаум підвищує лояльність співробітників… Шлагбаум при в'їзді на паркінг компанії, оснащений системою, яка допускає лише «своїх» - відмінний показник того, наскільки ви цінуєте своїх співробітників. Автоматичний шлагбаум як показник високого рівня, стабільності та надійності компанії, турбота про співробітників на етапі паркування – чудовий спосіб збільшити бажання найкращих співробітників працювати лише у вас.

Встановлення автоматичного шлагбауму не триватиме багато часу. Наші досвідчені фахівці оцінять ситуацію на вашому об'єкті та зроблять необхідні прорахунки у найкоротші терміни. Підведення кабелів, земляні роботи, бетонування та встановлення шлагбауму – ми пропонуємо повний комплекс послуг з моменту появи необхідності у шлагбаумі до моменту, коли автоматичний шлагбаум готовий до експлуатації. Вам потрібно просто зателефонувати (056) 770-65-66(67), і, через деякий час, натиснути на пульт дистанційного керування або піднести картку доступу - і автоматичний шлагбаум слухняно виконає будь-які ваші команди.

Зберегти

Зберегти