Комплексна співпраця компанії СІЗАМ з Оffice hub "Pixel Plaza" - багатофункціональним комплексом площею 5 200 м2, що знаходиться в самому центрі міста за адресою вул. Ливарна, 4.

Девелопер та інвестор даного бізнес-центру – компанія Vertex Group, яка не просто створює комфортне житло та успішні комерційні об'єкти, а допомагає кожному клієнту підібрати ідеальний варіант для інвестицій у нерухомість. У свою чергу команда СІЗАМ допомагає кожному нашому клієнту підібрати ідеальне рішення для об'єкту та якісно виконати свою роботу.

 

Бізнес центр Pixel Plaza

 

50 ПРОТИПОЖЕЖНИХ ДВЕРЕЙ ВІД СИЗАМ

Чи варто говорити, що місця великого скупчення людей, такі як бізнес-центри, зокрема, суворо регламентовані нормативною документацією. Компанія Сізам забезпечує вимоги всіх технічних норм відповідно до закону України.

Команда Сізам встановила в 50 протипожежних дверей з межею вогнестійкості EI-60.

  • Протипожежні двері на сходові марші виконані зі склінням протипожежними пакетами – 15 шт.
  • Однопільні та двопільні глухі протипожежні двері – 35 шт.

Звичайно всі види протипожежних дверей, встановлених компанією СІЗАМ, мають СЕРТИФІКАТИ ВІДПОВІДНОСТІ вимогам протипожежної безпеки!

Pixel Plaza-PP-3

Ми зібрали для вас всю необхідну інформацію, яку потрібно знати при виборі протипожежних дверей .

40 ОФІСНИХ ПРЕМІУМ ДВЕРЕЙ ВІД СИЗАМ

Вхідні двері повинні мати безліч функцій: безпека, тепло- і звукоізоляція, а також естетичний зовнішній вигляд, що прекрасно гармонує з інтер'єром. Всі ці якості мають вхідні двері преміум класу, які команда СІЗАМ встановила в БЦ «Pixel Plaza»

  • МДФ накладки кольору "Дуб графіт" зовні та білі всередині.
  • Укомплектовані італійською фурнітурою.

Pixel Plaza-вхідні-двері

Як вибрати вхідні двері та на що необхідно звертати увагу читайте на сторінці > > > > ПЕРЕЙТИ

7 СЕКЦІЙНИХ ВОРОТ ВІД СИЗАМ

Якщо багатофункціональний комплекс ПРЕМІУМ класу, то і ворота повинні бути теж ПРЕМІУМ класу! Наші фахівці запропонували та встановили секційні ворота європейського виробника Ryterna.

  • ексклюзивний колір воріт RAL 9007;
  • одні із семи воріт виконані з вбудованою хвірткою;
  • всі ворота укомплектовані автоматикою для секційних воріт Ryterna;
  • аварійне зовнішнє розблокування.

секційні-ворота-ритера

Міжнародна компанія Ryterna має замкнутий цикл виробництва підйомно-секційних воріт і це дозволяє випускати надійні та високотехнологічні вироби.

Якщо Ви ще не все знаєте про секційні ворота, тоді Вам обов'язково потрібно прочитати > > > > ПЕРЕЙТИ

Компанія СІЗАМ є надійним підрядником найбільших будівельних компаній. І ми завжди підтверджуємо надану нам довіру якісною роботою у зазначені терміни.