протипожежні секційні ворота
протипожежні підйомно-секційні ворота
протипожежні секційні ворота з хвірткою
купити протипожежні секційні ворота

Купити протипожежні секційні ворота

Протипожежні секційні ворота дуже популярні в Дніпрі та інших містах України за рахунок їхньої універсальності та зручності експлуатації. Зовні вони практично не відрізняються від звичайних секційних воріт, відмінність полягає в заповненні полотна воріт матеріалами, які мають високий ступінь стійкості до вогню.

протипожежні секційні ворота

Так само як і звичайні гаражні секційні ворота, протипожежні секційні ворота дозволяють зберегти корисний простір приміщення та звільняють місце за отвором та перед ним.

Секційні ворота протипожежного типу використовуються для встановлення як зовнішні, так і внутрішні прорізи приміщень промислового призначення.

ТИПИ ПІДЙОМУ СЕКЦІЙНИХ ПРОТИПОЖЕРНИХ ВОРОТ

Залежно від габаритів отвору та особливостей будівлі приміщення, в якому планується встановлювати протипожежні секційні ворота, вибирають найбільш підходящий тип підйому протипожежних секційних воріт. Головним критерієм при виборі є висота притолоки (відстань від верху отвору до перекриття). Найпоширенішими є варіанти підйомно-секційних протипожежних воріт, такі як:

протипожежні підйомно-секційні ворота

Розглянемо різні ситуації для того, щоб визначити, який тип підйому полотна підійде для Ваших секційних воріт.

1. Стеля у приміщенні має звичайне горизонтальне розташування.

    • Розмір притолоки в отворі 350-600 мм - найпоширеніший стандартний тип підйому.
    • Якщо висота притолоки до 350 мм – це низький підйом полотна. Він у свою чергу може бути з переднім розташуванням валу, якщо притолока в діапазоні 230-350 мм, і з заднім розташуванням валу, якщо притолока в діапазоні від 150 до 230 мм.
    • Якщо висота притолоки від 600 і більше, але не перевищує "висота воріт + 500 мм" - це високий підйом. Залежно від зручності монтажу може бути два варіанти розташування валу: вгорі або внизу.
    • Якщо висота притолоки більша, ніж "висота воріт + 500 мм" - це вертикальний підйом. Як і при високому підйомі, може бути два варіанти виконання: вал зверху або вал знизу.

2. Стеля у приміщенні має кут нахилу (1-65°) – це похилий тип підйому полотна.

СИЗАМ НАДАЄ НА ВИРОБ СЕРТИФІКАТ ВІДПОВІДНОСТІ

Усі протипожежні ворота компанії СІЗАМ сертифіковані, відповідають вимогам державних будівельних норм України щодо пожежної безпеки.

протипожежні секційні ворота з хвірткою

Параметр вогнестійкості EI говорить нам про те, який час проходить з початку на ворота відкритого вогню до прояву однієї з двох заявлених ознак. Е – визначає цілісність воріт, I – визначає теплоізолюючу здатність.

ОСОБЛИВОСТІ КОНСТРУКЦІЇ ПРОТИПОЖЕЖНИХ СЕКЦІЙНИХ ВОРОТ

Панелі секційних протипожежних воріт мають підвищені жаростійкі і вогнетривкі властивості і являють собою два сталевих листи з мінераловатним прошарком між ними. Панелі ущільнюються засобом, що герметизує, а по периметру воріт наноситься стрічка, що є термоактивною, яка при пожежі не пропускає дим.

Протипожежні секційні ворота - конструкція

Протипожежні секційні ворота практично завжди знаходяться у відкритому стані та закриваються автоматичні лише у разі пожежі. Опускання полотна відбувається за рахунок автоматизації воріт спеціальним приводом, який з'єднаний із системою термодатчиків. Датчики безперервно фіксують температуру в приміщенні та у разі виникнення пожежі та підвищення температури датчики дають сигнал на привід і ворота закриваються.

Якщо електрика відсутня, полотно секційних воріт утримується спеціальними електромагнітами, які мають локальне джерело живлення. У разі виникнення пожежі магніти відключаються, і полотно під власною вагою опускається в отвір.

Протипожежні секційні ворота - переваги

ПЕРЕВАГИ І НЕДОЛІКИ

Переваги секційних протипожежних воріт: Зручна конструкція – секційні ворота можуть бути змонтовані практично у будь-який отвір. Полотно секційної брами заводиться під стелю, а значить не вимагає місця попереду або поруч із отвором.

Невелика вага – протипожежні секційні ворота порівняно трохи важать, порівняно з іншими типами протипожежних воріт.

Недоліки секційних протипожежних воріт Вартість – на жаль, це найдорожчий вид протипожежних воріт.

Виготовлення протипожежних секційних воріт

СИЗАМ МАЄ ЛІЦЕНЗІЮ НА МОНТАЖ ПРОТИПОЖЕЖНИХ КОНСТРУКЦІЙ

Встановлення протипожежних секційних воріт, як і всіх вогнестійких конструкцій, повинні проводити кваліфіковані фахівці, які мають ліцензію та досвід встановлення подібних систем.

У НАС ВИ МОЖЕТЕ ПРИДБАТИ РІЗНІ ВИДИ ПРОТИПОЖЕЖНИХ КОНСТРУКЦІЙ

Протипожежні двері Протипожежні відкатні ворота Протипожежні розпашні ворота Протипожежні штори Протипожежні люки

ПІДПИСАЙТЕСЯ НА НАШ КАНАЛ В

Відео секційні ворота

ДИВІТЬСЯ НАШІ РОБОТИ ТА РЕКОМЕНДАЦІЇ

Купити протипожежні секційні ворота за оптимальною ціною, замовити їхнє виробництво, доставку у Дніпро, Запоріжжя, Одесу, Київ, Харків та інші міста України, легко. Достатньо звернутися до нас у будь-якій зручній для Вас формі: залишити свої дані у формі зв'язку, електронною поштою info@sizam.ua, зателефонувати за номерами (066) 398 73 66 , (067) 523 09 71 або завітавши до нашої виставкової зали за адресою : м. Дніпро, пр-т Олександра Поля, 129

ПІДБЕРЕМО ІДЕАЛЬНЕ РІШЕННЯ І РОЗРАХУНЄМО ВАРТІСТЬ

Ті, що відвідали цю сторінку, також дивилися


ВІДПРАВИТИ ЗАПИТ