Купити протипожежні розпашні ворота

По суті розпашні протипожежні ворота - це великі протипожежні двері з ідентичними вимогами та характеристиками. Завдяки їх габаритам забезпечується проїзд автомобільної та складської техніки при повністю відкритих воротах та переміщення персоналу при закритих воротах через вбудовану хвіртку. Розпашні протипожежні ворота встановлюють і в прорізи зовнішніх стін і стіни, що розмежовують окремі промислові приміщення.

протипожежні розпашні ворота

Полотно воріт виготовлене із сталевого листа товщиною 1,5мм та більше. Полотно протипожежних воріт заповнюється спеціальним наповнювачем – композиція вогнезахисна.

ПІДПИСАЙТЕСЯ НА НАШ КАНАЛ В

Відео розпашні ворота

ДИВІТЬСЯ НАШІ РОБОТИ ТА РЕКОМЕНДАЦІЇ

 

СІЗАМ виготовить для вас протипожежні відчинені ворота наступних різновидів:

  • одностулкові та двостулкові;
  • глухі та з частковим склінням (до 25%);
  • з вбудованою хвірткою і без.

ворота протипожежні розстібні

Найбільшою популярністю розпашні ворота з двома глухими стулками. Стулки воріт можуть бути як однаковою шириною, так і з різною. Ворота можуть відчинятися всередину або назовні приміщення.

НАДАЄМО НА ВИРОБ СЕРТИФІКАТ ВІДПОВІДНОСТІ

Усі протипожежні двері та ворота компанії СІЗАМ сертифіковані, відповідають вимогам державних будівельних норм України щодо пожежної безпеки.

ворота протипожежні розстібні з хвірткою

У СІЗАМ ви можете замовити розпашні протипожежні ворота з межею вогнестійкості ЕI 60 та ЕI 30. Параметр вогнестійкості EI говорить про те, який час проходить з початку впливу на ворота відкритого вогню до прояву однієї з двох заявлених ознак. Е – визначає цілісність воріт, I – визначає теплоізолюючу здатність.

протипожежні розпашні ворота купити

ОСОБЛИВОСТІ КОНСТРУКЦІЇ

Коробка воріт складається з двох металевих рам: зовнішньої та внутрішньої, між якими розміщений шар теплоізолюючої речовини волоконного типу. Цей теплоізолюючий шар не горить і не плавиться за високих температур (більше 1000˚С).

З обох боків коробки приварюються регульовані посилені петлі, кількість яких залежить від розміру та ваги дверей, а вага розпашних двостулкових воріт може досягати двох тонн. На одну зі стулок (активна стулка) встановлюється циліндричний замок, фіксатори якого входять у верхню та нижню поперечки дверної коробки. На другу частину полотна воріт монтується штирьовий замок.

По всьому периметру коробки, периметру стулок і вбудованої хвіртки якщо є, укладається стрічка ущільнювача, яка при нагріванні розширюється і щільно закупорює всі технологічні щілини і стики, і протипожежна конструкція герметизується.

протипожежні розпашні ворота хвірткою

ПЕРЕВАГИ І НЕДОЛІКИ ПРОТИПОЖЕЖНИХ РОЗРАШНИХ ВОРОТ

Переваги розпашних протипожежних воріт:

  • Немає обмежень щодо ширини стіни, в яку встановлюються ворота.
  • Доступність - невисока ціна в порівнянні з іншими видами протипожежних воріт.
  • Зручність у використанні – класичний спосіб відкривання воріт простий і надійний.

Недоліки розпашних протипожежних воріт:

  • Необхідно вільне місце перед брамою для відчинення і найчастіше саме цей недолік стає вирішальним при виборі типу протипожежних воріт.

ворота протипожежні розстібні купити

СИЗАМ МАЄ ЛІЦЕНЗІЮ НА МОНТАЖ ПРОТИПОЖЕЖНИХ КОНСТРУКЦІЙ

Встановлення протипожежних воріт, як і всіх вогнестійких конструкцій, повинні проводити кваліфіковані фахівці, які мають ліцензію та досвід установки подібних систем.

Протипожежні розпашні ворота

У НАС ВИ МОЖЕТЕ ПРИДБАТИ РІЗНІ ВИДИ ПРОТИПОЖЕЖНИХ КОНСТРУКЦІЙ

Протипожежні двері Протипожежні відкатні ворота Протипожежні секційні ворота Протипожежні штори Протипожежні люки

Купити протипожежні розпашні ворота з хвірткою за оптимальною ціною, замовити їх виробництво, доставку у Дніпро, Запоріжжя, Одесу, Київ, Харків та інші міста України, легко. Достатньо звернутися до нас у будь-якій зручній для Вас формі: залишити свої дані у формі зв'язку, електронною поштою info@sizam.ua, зателефонувати за номерами (066) 398 73 66, (067) 523 09 71 або завітавши до нашої виставкової зали за адресою : м. Дніпро, пр-т Олександра Поля, 129

ПІДБЕРЕМО ІДЕАЛЬНЕ РІШЕННЯ І РОЗРАХУНЄМО ВАРТІСТЬ

Ті, що відвідали цю сторінку, також дивилися


ВІДПРАВИТИ ЗАПИТ