Захисні ролети (рольставні) були винайдені лише кілька десятиліть тому, проте завдяки своїй багатофункціональності та зручності, вони буквально завоювали світ. На сьогодні багато компаній взялися за виготовлення ролет, проте ролети (рольставні) алютех (alutech) виділяються серед безлічі аналогічних виробів найвищою якістю виконання, використовуваних матеріалів та застосуванням інноваційних розробок для покращення конструкції. Тому зовсім не дивно, що захисні ролети (рольставні) алютех (alutech) мають такий попит і популярність на нашому ринку вже не один рік. Приємно відзначити, що цей виробник не зупиняється на досягнутому результаті, а постійно вдосконалює конструкцію ролет, і використовує при їх виготовленні нові матеріали, які відрізняються кращими характеристиками. До того ж сьогодні ролети (рольставні) алютех (alutech) представлені в широкій палітрі кольорів, що дозволяє не тільки гармонійно вписати ці захисні системи у зовнішній дизайн будинку/будівлі, але й надати йому оригінального та досить стильного вигляду. І щоб якнайкраще зрозуміти якісні відмінності ролет алютех (alutech) від інших виробів, давайте подивимося, чим саме вони такі гарні.

Пункт перший - що являють собою ролети (рольставні) алютех (alutech) ?

Якщо розібрати конструкцію ролет , то отримаємо гнучке полотно, що складається з особливих елементів (ламелей), яке рухається напрямними і намотується на вал. Змотаний рулон полотна ховається в захисний короб, який знаходиться над отвором. Ламелі по всій довжині мають між собою шарнірне з'єднання, а матеріалом для їх виготовлення є або сталь, або алюміній. Якщо розглядати ролети (рольставні) алютех (alutech), то для них було обрано лише алюміній. І на те є причини. Справа в тому, що кліматичні умови нашого регіону досить суворі до сталевих виробів, та й вага алюмінію набагато менша. Алюміній не піддається корозії , тобто дощ і будь-яка волога йому не страшні, він стійкий до впливу сонячного ультрафіолетового випромінювання , досить міцний і надійний . Саме тому ролети (рольставні) алютех (alutech) мають ще одну важливу відмітну ознаку - довговічність роботи навіть у найекстремальніших умовах. При цьому зовнішній вигляд їх не змінюється і не псується.

Пункт другий - використання методу екструзії при виготовленні ламелів на ролети (рольставні) алютех (alutech) .

Ламель являє собою порожнистий опукло-увігнутий профіль. Виготовляти ламелі на ролети (рольставні) можна кількома способами – прокатом або екструдуванням. У першому випадку на виході виходять тонкі ламелі з технологічними швами, що при експлуатації створює певні незручності, та й такі ламелі служать набагато менше. Ролети (рольставні) алютех (alutech) виготовляються з екструдованого профілю , який не має швів , його стінки набагато товщі , а сам по собі він виходить набагато жорсткішим і міцнішим . Якщо порівнювати рівень міцності сталевих та екструдованих алюмінієвих профілів, то останні не тільки перевершують, але й зберігають їх навіть за низьких температур . Плюс до всього в процесі виготовлення такий профіль обов'язково піддається додатковому антикорозійному обробленню (метод анодування або порошкове фарбування). Таким чином ролети (рольставні) алютех (alutech) мають підвищені характеристики стійкості та міцності . До того ж захисні ролети (рольставні) цього виробника сертифіковані за всіма європейськими стандартами за якістю матеріалу, стійкістю до злому, рівнем безпеки та іншими важливими параметрами.

Пункт третій – ролети (рольставні) алютех (alutech) є більш надійним захисником.

Одна з перших вимог, що висуваються ролетним системам – високий ступінь захисту та надійності. Вибираючи ролети (рольставні), слід звернути увагу на клас стійкості до злому. захисні ролети (рольставні) служать відмінною перешкодою завдяки жорсткості та міцності конструкції. Проведені тестування показали, що ці ролети (рольставні) з гідністю витримують натиск різних інструментів (молотка, дриля тощо). Однак практика показує, що зломщики не пов'язуються з ролетними системами, які голими руками зламати точно не вийде, а інструмент викликає занадто багато шуму і привертає увагу. До того ж не кожен зломщик носить із собою дриль чи дискову пилку. Висновок очевидний - захисні ролети (рольставні) алютех (alutech) з їх рівнем міцності перетворюють звичайний об'єкт буквально на неприступну фортецю.

Підбиваємо підсумки.

Якщо підсумувати все сказане вище, то отримаємо такий результат: захисні ролети (рольставні) алютех (alutech)

  • Мають високу стійкість до деформації та механічних пошкоджень (подряпини, удари і т.д.)
  • Можуть бути встановлені практично на будь-якому об'єкті - офісні та банківські будівлі, приватні домоволодіння, квартири, торгові точки тощо, та на будь-якій поверхні (вертикальній, похилій)
  • Надійно захищають віконні та дверні прорізи від пилу, вітру, сонячних променів.
  • Забезпечують надійну безпеку об'єкту
  • При використанні теплоізолюючого матеріалу захисні ролети (рольставні) алютех (alutech) одночасно є важливим елементом у системі енергозбереження, зберігаючи втрати тепла до 50%, а також виконує звукоізоляційну функцію.

Де придбати захисні ролети (рольставні) алютех (alutech) ?

Відповідаємо – у нашій компанії. Однак ми не тільки пропонуємо широкий асортимент вже готової продукції, а й виготовляємо захисні ролети під ваші індивідуальні розміри з компонентів цього виробника. У цьому випадку ролети (рольставні) алютех (alutech) будуть ідеальним захистом для вашої будівлі. Наші фахівці зроблять всі необхідні виміри та виготовлять ролети (рольставні) алютех (alutech) згідно з вашими побажаннями. Також ми пропонуємо встановлення цих виробів на різних стадіях стану будівлі - при зведенні або в вже зданому об'єкті. Плюс до всього ми пропонуємо різні варіанти виконання в кольоровій гамі, що дасть можливість органічно вписати ролети (рольставні) алютех (alutech) у зовнішній дизайн вашого будинку, а також оснащення різними системами керування та додатковими датчиками. ролети (рольставні) алютех (alutech) матимуть такі характеристики, які вам потрібні чи захочеться.

Зберегти

Зберегти