Так, звичайно, можна по-старому закрити темні штори або внутрішні жалюзі/ролети і включити кондиціонер. І про різні сонцезахисні плівки та покриття всім добре відомо.

Однак у сучасному світі раціональні люди вже давно використовують зовнішній сонцезахист, який у рази ефективніший за внутрішні заходи.

 

Пояснимо Вам, чим відрізняється зовнішній сонцезахист (маркізи, рафштори, рефлексолі) від внутрішньої (штори, рулонні і римські штори, жалюзі).

1. При внутрішніх методах спекотне сонце потрапляє всередину, отже обов'язково перетвориться на тепло. Для його усунення необхідно включати кондиціонер, провітрювати, вентилювати приміщення. Набагато зручніше і дешевше захищатися від сонця ще до вікна за допомогою зовнішнього сонцезахисту.

Все більше людей відмовляються від кондиціонерів вдома і активно використовують зовнішній сонцезахист для підтримки прохолоди і уникають застудних захворювань.

захист від сонця

2. Зовнішній сонцезахист - це більше, ніж просто захист від сонця. Вона ще захищає вікна під час дощу, сильного снігопаду та граду, а також від гілок дерев і дрібного вандалізму. Штори всередині кімнати максимум допоможуть убезпечити ваш погляд від цього лиха.

Бонус до цього – чисті вікна навіть після дощу.

 

3. Продовження зорового зв'язку додатковою перевагою зовнішнього сонцезахисту відзначимо можливість насолоджуватися видом з вікна без втрати захисних функцій. Це забезпечується завдяки особливим властивостям матеріалів, що використовуються для зовнішніх сонцезахисних систем.

 

4. Зовнішній сонцезахист служить роками! Довговічність забезпечується використовуваними матеріалами: нержавіюча сталь, алюміній, тканини з барвниками, що не вигорають, і спеціальними просоченнями.

ВИДИ ЗОВНІШНЬОГО СОЛНЕЗАХИСТУ ДЛЯ ВІКОН

РЕФЛЕКСОЛІ

Це вертикальні маркізи, що часто називають зовнішніми рулонними шторами. Однак рефлексолі розташовуються із зовнішнього боку будівлі та дуже стійкі до впливу погодних умов: жаркого сонця, поривчастого вітру та навіть зливи.

рефлексолі

Вони дуже ефективно відображають до 90% теплової енергії влітку, а в холодну пору року полотно створює тепловий екран, який значно знижує тепловтрати.

Рефлексолі чудово вписуються навіть у міську архітектуру, не кажучи вже про заміські будинки та житлові комплекси, де їх встановлюють зовні вікон різних розмірів, балконів, терас, веранд чи альтанок.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ПРО РЕФЛЕКСОЛІЇ > > >

РАФШТОРИ

Зовнішні жалюзі, що навішуються зовні на віконні отвори будь-яких розмірів. Вони легко опускаються та піднімаються, а ламелі змінюють кут нахилу для регулювання рівня затінення.

рафштори

Відмінно зберігають тінь у денний час, не перешкоджаючи денному світлу проникнення до приміщення. Встановлюють захисту вікон будинків, квартир, житлових комплексів, офісних будинків. Користуються великою популярністю. у країнах Європи.

 ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ПРО РАФШТОРИ > > >

МАРКІЗИ З ПАЛЮЧИМ ЛОКТЕМ

Це найпоширеніший вид маркіз для захисту вікон та балконів від палючого сонця. Її фокус у тому, що при розвороті тканини можна регулювати кут нахилу маркізи, виставляючи оптимальний для Вас кут нахилу.

маркізи з падаючим ліктем

Все частіше маркізи з ліктем, що падає, встановлюють в комерційних будівлях, кафе і ресторанах. Вони гармонують з будь-яким фасадом будівлі, прикрашаючи його та надаючи йому стиль.

 ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ПРО МАРКІЗИ > > >

!!! Резюмуючи цю статтю , хочемо відзначити, що якщо Ваші цілі:

  • захистити приміщення від сонця;
  • убезпечити вікна від дощу та вітру;
  • скоротити використання кондиціонерів;
  • встановити один раз міцний і довговічний сонцезахист;
  • створити стильне рішення для Вашого приміщення;

то зовнішнє сонцезахист - єдине правильне рішення!