Друзі, дуже часто нам запитують «Які ворота краще встановити: ролетні чи секційні?»

У цій статті ми розглянемо важливі моменти, які допоможуть вам визначитися з вибором при установці воріт.

Умови використання

Ролетні ворота , як і секційні, набувають як для побутового, так і виробничого призначення. Проте ролетні ворота підходять більше не інтенсивного використання.

Секційні ворота завдяки посиленим елементам конструкції в промислових серіях дозволяють експлуатуватися до 100000 циклів підйому-опускання.

Спосіб монтажу

Ролетні ворота не потребують встановлення горизонтальних напрямних, а кріпляться тільки до отвору, і займають мало місця. Тому їх можна монтувати в невеликих приміщеннях, на невеликих отворах або отворах, де немає технічної можливості для встановлення секційних воріт. Також перевагою ролетних воріт при встановленні є можливість монтажу зовні отвору, тим самим збільшуючи корисний простір гаража або приміщення.

Ролетні ворота

Секційні ворота вимагають місце для встановлення напрямних та торсійних пружин, але у свою чергу можуть перекривати великі прорізи по ширині та висоті.

Секційні ворота

Міцність та теплостійкість

Товщина панелей секційних воріт приблизно в 3 рази більша, ніж у ролетних (до 45 мм), які заповнені пінополіуретаном. Усі зазори між секціями та бічні стики заповнені гумовим ущільнювачем по периметру, що дозволяє значно скоротити тепловтрати.

Ролетні ворота мають безліч з'єднань, що обумовлено вузькою панеллю, з якої складається полотно.

Тому ми рекомендуємо встановлювати секційні ворота в приміщеннях, що опалюються, т.к. вони практично герметично закривають отвір, а ролетні ворота у холодних приміщеннях.

Зовнішній вигляд та опції

За дизайном, зовнішнім виглядом та додатковими можливостями безумовно лідирують секційні ворота. Такі ворота мають можливість встановлення вбудованої хвіртки, вікон, що є важливим на промислових об'єктах, СТО, мийках. Секційні ворота можуть закривати великі прорізи і з ручним керуванням (ланцюговий редуктор), тоді як ролетні завжди прив'язані до електроприводу.

Вартість

За рахунок посиленим елементам конструкції вартість секційних воріт орієнтовно на 20% дорожча за рулонні в приблизно аналогічній комплектації.

З усього вищесказаного, можемо зробити висновок, що секційні ворота більш практичні, теплостійкі та витривалі. Однак ролетні ворота зручніше та економніше встановлювати у невеликих та неопалюваних приміщеннях.

Ми раді, якщо наші поради допомогли у виборі воріт для свого об'єкта. Ми готові проконсультувати вас індивідуально за вашим конкретним об'єктом, вибрати оптимальний варіант воріт і прорахувати їхню вартість відповідно до розмірів.

Зберігайте наші статті та ділитесь з друзями корисною інформацією.