Рулонні штори
Рулонні штори
Рулонні штори
Рулонні штори

Рулонні штори

Рулонні штори - практичне рішення для стильного інтер'єру

Рулонні штори - альтернатива жалюзі, яка відносно нещодавно набула популярності в Україні. Незважаючи на те, що принцип рулонних штор був винайдений ще в античні часи, великим попитом вони почали користуватися лише останні пару років. Нинішня технологія виготовлення значно вдосконалена в порівнянні з первісною і є однією з найпрактичніших у сфері виробництва сонцезахисних систем.

Види рулонних штор

З назви цього виду штор можна зрозуміти принцип їхньої дії. Конструкція є рулоном, на який намотана матерія. Опускаються штори розмотуванням рулону. За типом конструкції рулонні штори можуть бути відкритими та закритими.

Рулонні шториРулонні штори

Відкритий тип конструкції є рулоном, який кріпиться вгорі вікна і направляють у вигляді дроту. При опусканні штора рухається вздовж напрямних і щільно прилягає до вікна. Також напрямні утримують штору притиснутою до вікна та при відкритті його на провітрювання. Закритий тип має короб, у якому ховається рулон та металеві планки, що виконують функцію напрямних. Конструкція кріпиться впритул до вікна. Такий механізм більш надійний, ніж відкритий, але дорожчий за вартість.

Рулонні штори незалежно від типу конструкції можуть бути виготовлені з різних видів тканини: прозорі, напівпрозорі (Dim-out), світлонепроникні (Black-out) та системи "день-ніч". Фото кожного типу штор можна побачити на нашому сайті.

  • Прозорий матеріал використовують скоріше з декоративною функцією та обов'язково оснащують вікно додатково гардинами або портьєрами.
  • Напівпрозорі штори використовують у приміщеннях, що не потребують повної ізоляції від денного світла. Це офіси, вітальні, столові, іноді оранжереї та зимові сади.
  • Світлонепроникні матеріали використовують у спальнях, дитячих кімнатах, конференц-залах, домашніх кінотеатрах.
  • Системи "день-ніч" виготовлені з матеріалу, в якому чергуються прозорі смуги із щільними. Конструкція таких штор має додатковий вал унизу. Матерія пропускається у кругову через вал. Таким чином виходить два шари матерії, зі смугами щільної тканини, що просвічується. Регулювати кількість світла, що потрапляє в кімнату, можна переміщаючи світлонепроникні смуги щодо прозорих.

Ціна виробу безпосередньо залежить від обраного вами матеріалу та типу конструкції, а також від кількості та розміру штор, необхідних для вікон.

Ще одним популярним видом є рулонні штори із малюнком. Матеріал із принтом допоможе вам не тільки впоратися з проблемою ізоляції приміщення від сонячних променів, а й створить неповторний декоративний ефект.

Рулонні шториРулонні штори

Догляд

Текстиль для виготовлення рулонних штор просочується спеціальним пилевідштовхуючим складом. Завдяки цьому для чищення штор досить періодично протирати їх вологою губкою. Це значно простіше, ніж прання традиційних штор та тюлі.

До інших переваг рулонних конструкцій можна віднести:

  • простоту монтажу;
  • відсутність потреби у встановленні карниза;
  • малі габарити;
  • тривалий термін служби;
  • збереження привабливого вигляду та яскравого кольору протягом тривалого часу.

Компанія "Сізам" пропонує широкий вибір рулонних штор та систем для житлових та комерційних приміщень. Власне виробництво у м. Дніпро, 15-річний досвід та дотримання інноваційних технологій дозволяє нам надавати своїм клієнтам справді якісний товар. "Сізам" - якісні рулонні штори приватним та корпоративним клієнтам!

ПІДБЕРЕМО ІДЕАЛЬНЕ РІШЕННЯ І РОЗРАХУНЄМО ВАРТІСТЬ

Ті, що відвідали цю сторінку, також дивилися


ВІДПРАВИТИ ЗАПИТ