Цілісноскляні конструкції
Цілісноскляні конструкції на замовлення
Виробництво цільноскляних конструкцій
Безрамні конструкції зі скла

ВИРОБНИЦТВО ЦІЛЬНОСКЛЯННИХ КОНСТРУКЦІЙ

Практично жодна сучасна будівля не обходиться без стильних та ефектних скляних конструкцій. Мода на цільноскляні конструкції прийшла до нас із інтер'єрів західних країн. Спочатку вони застосовувалися у будівництві торгових центрів, потім їх почали встановлювати в офісах та бізнес-центрах, а згодом їхню функціональність та гарний зовнішній вигляд оцінили і власники звичайних житлових будинків та квартир.

У СИЗАМ НА ЦІЛЬНОСКЛЯНІ КОНСТРУКЦІЇ

ГАРАНТІЯ 5 РОКІВ

Безрамні скляні конструкції не мають горизонтальних профілів або вертикальних стійок, які могли б прийняти на себе навантаження. Тому все навантаження лягає на саме скло та системи точкових кріплень, які застосовуються при встановленні таких конструкцій. Додаткову жорсткість цільноскляних конструкцій можуть при необхідності надавати скляні ребра жорсткості.

Цілісноскляні конструкції

Для виготовлення цільноскляних конструкцій використовується спеціальне загартоване скло товщиною 8-12 мм, що надає конструкціям особливої міцності. Цілісноскляні конструкції збираються зі скляних секцій, які щільно з'єднуються між собою та мають малий технологічний зазор (до 2 мм).

Цілісноскляна конструкція значно тонша за класичні склопакети і при цьому може досягати у висоту до 3-4 метрів. Вимоги надійності та безпеки змушують використовувати:

  • загартоване скло - сталініт;
  • багатошарове скло – триплекс.

Ці рішення мають свої особливості та переваги.

ОСОБЛИВОСТІ загартованого скла

Загартоване скло – листовий матеріал, який отримується в результаті термічної обробки при температурі 650-680 градусів Цельсія без втрати світлопропускної здатності. Загартоване скло витримує перепади температури від -70°С до +250°С.

Цілісноскляні конструкції на замовлення

Незважаючи на свою візуальну легкість, ця система вкрай міцна та надійна: при повному дотриманні технології монтажу скло здатне витримати тиск до 220 кілограмів на квадратний метр. Загартоване скло має високу міцність і витримує навантаження, що в 7 разів перевищують можливості звичайного скла. Коли склопакет розбивається, утворюється велика кількість дрібних уламків із закругленими гранями, не здатними завдати шкоди здоров'ю.

Виробництво цільноскляних конструкцій

ОСОБЛИВОСТІ ТРИПЛЕКСУ

Процес триплексації – це з'єднання/склеювання сирого або загартованого скла з полімерною плівкою під впливом високої температури та тиску. Багатошарове скло можна виготовити будь-якої товщини. Чим більша товщина, тим міцніше скло.

Триплекси витримують великі навантаження, тому їх використовують не тільки для виготовлення огорож, а й для виробництва сходів, дахів, підлог, скляних фасадів будівель. При сильному ударі багатошарове скло не розлітається на шматочки, а тільки тріскається. Плівка та клей, що входять до складу, виступають у ролі захисту.

Цільноскляні конструкції скляні перегородки в офісі

Багатошарове скло, на відміну від сталініту, можна гнути. Для цього перед процесом триплексації його згинають (молюють), попередньо нагріваючи до 600°С, щоб надати потрібну форму скляні.

Багатошарове скло може бути ще вибухобезпечним, куленепробивним, морозостійким, вогнестійким, шумоізоляційним, сонцезахисним.

Монтаж цільноскляних конструкцій

Якщо Ви дійсно зацікавилися цільноскляними конструкціями, перед остаточним вибором розглянемо основні плюси і мінуси даного виду скління.

ПЕРЕВАГИ ЦІЛЬНОСКЛЯННИХ КОНСТРУКЦІЙ

  • Такі конструкції з цілісного скла не порушують архітектурну цілісність будівлі, не закривають огляд, мають оригінальний вигляд і здаються повітряними.
  • Візуальне збільшення простору. У безрамних скляних огорож є приголомшлива здатність робити простір зорово більше, ніж є насправді.
  • Монтаж скління проводиться без огляду на сезонність та температуру повітря.
  • При можливості розсування стулок в обидві сторони довжина конструкції може досягати до 15 м.
  • Огороджене внутрішнє приміщення або майданчик має максимальне освітлення, що згодом суттєво економить електроенергію.
  • Універсальність методу дозволяє засклити балкони та майданчики складної форми навіть із зламами по периметру. Ролики скляних стулок легко перекочуються через ділянки переломів і кути.
  • Елементи кріплення міцні та надійні.
  • Використовуване загартоване скло має високу температурну, механічну та вітрову стійкість, є травмобезпечним, т.к. руйнується на малі уламки без гострих граней.
  • Від пилу, опадів та протягів конструкція добре ізольована полімерним ущільнювачем.
  • Простота обслуговування. Пази та рухомі елементи обробляються силіконовим спреєм 1 раз на рік. Скло легко миється з двох боків.

цільноскляні конструкції переваги

Недоліки цільноскляних конструкцій

  • Після засклення приміщення залишається холодним.
  • Високі вимоги до міцності та паралельності парапету та стелі балкона.
  • Загартоване скло стулок вже не можна піддавати будь-якій механічній обробці. Тому попередні виміри та всі основні роботи довіряють лише фахівцям.
  • Низькі шумоізоляційні властивості.
  • Обмеження висотою до 3 м.
  • Немає можливості для монтажу москітних сіток.
  • Вартість.

Якщо ж Вас не бентежать перераховані вище недоліки, то сміливо замовляйте такий вид скління. Він здатний створити особливий стиль та затишок. А його вартість з лишком окупиться тим прекрасним виглядом, який радуватиме вас щодня.

Безрамні конструкції зі скла

ЗАСТОСУВАННЯ ЦІЛЬНОСКЛЯННИХ КОНСТРУКЦІЙ

Цілісноскляні конструкції зараз часто використовують як цільноскляні вітрини або скляні торгові перегородки при проектуванні торгових центрів, бутиків і магазинів. Завдяки таким конструкціям товар максимально представлений для покупців, що проходять повз, залучаючи їх до магазину, ресторану тощо. Вітрини можуть бути теплого та холодного типів.

БЕЗКОШТОВНИЙ ЗАМІР

Для додаткового забезпечення антивандального захисту та захисту від проникнення можна використовувати триплекс (ламіноване скло). Триплекс також має функцію захисту внутрішнього приміщення від ультрафіолетових променів. Тому ви можете не хвилюватися, що товар на вітрині може вигоріти.

Також для збільшення стійкості вітрини до вітрових навантажень, якщо це необхідно, можуть бути використані ребра жорсткості, виготовлені зі скла. Таким чином, цілісність скляної конструкції не порушується і огляд залишається відкритим.

цільноскляні конструкції вітрини

Останнім часом стало популярним використовувати цільноскляні конструкції як скляні офісні перегородки. Причини такої затребуваності розглянемо нижче:

  • Візуально розширюють простір. Цілісноскляні перегородки роблять інтер'єр офісу максимально відкритим, прозорим та повітряним. Стильно вписуються в будь-який інтер'єр офісу.
  • Розділяють приміщення на зони. Також цільноскляні перегородки відмінно поділяють приміщення на зони так, що не втрачається відчуття цілісності простору.
  • Максимальне висвітлення. Вони встановлюються в повну висоту приміщення - від підлоги до стелі, забезпечуючи ідеальне освітлення всіх зон.
  • Шумоізоляція. Основою таких конструкцій є загартоване скло, яке має достатню звукоізолюючу властивість.
  • Сприятливо впливають робочий процес. В офісних приміщеннях створюють атмосферу відкритості та довіри, підвищуючи командний дух колективу.
  • Гнучкі конфігурації. Практично не мають обмежень за розміром та формою.
  • Надійні, довговічні, безпечні, невибагливі у догляді та обслуговуванні; Завдяки властивостям загартованого скла цільноскляні перегородки мають вологостійкість і стійкість до УФ випромінювання. Після закінчення часу вони не каламутніють, не тріскаються на відміну від пластику, дерева або інших матеріалів з нанесеними лакофарбовими покриттями.
  • Швидкий та зручний монтаж. Встановлюються значно швидше, ніж стіни з цегли або гіпсокартону, не вимагають мокрих і запилювальних робіт, можуть встановлюватися в приміщеннях, що експлуатуються. Можуть бути швидко переміщені в межах одного приміщення або демонтовані без шкоди будівлі.
  • Простий догляд.

Цілісноскляні конструкції не тільки довговічні, а й прості у догляді - досить регулярно протирати їх ганчіркою, змоченою засобом для очищення скла.

цільноскляні конструкції офісні перегородки

Цілісноскляні вхідні групи в Дніпрі та Україні стали популярні в торгових, розважальних та офісних центрах, автомобільних салонах, готелях, аеропортах, ресторанах, оздоровчих комплексах та ін. об'єкт, а повністю скляні вхідні групи підкреслюють статус власника, прикрашають фасад будівлі та надають йому додаткової привабливості.

До складу скління вхідної групи можуть входити не тільки двері різних систем відкривання, а також нерухомі бічні навколодверні полотна, наддверні фрамуги, козирки, тераси, тамбури, системи контролю доступу та автоматичного відкривання. Вертикальних стійок у такій конструкції немає, лише затискний профіль внизу та вгорі висотою всього пару сантиметрів. Загартоване скло цільноскляної вхідної групи робить цю конструкцію надійною та безпечною. Якщо немає особливих вимог до теплоізоляції, то сміливо встановлюйте стильну скляну конструкцію.

цільноскляні конструкції вхідна група

Безрамне скління балконів, альтанок, веранд, терас в останні роки набирає особливої популярності. І невипадково. Безперечна перевага такого скління – це максимум світла за умови надійного захисту від дощу, вітру та інших кліматичних незручностей. Завдяки відсутності важких рам пейзаж сприймається єдиним цілим, тому таке скління часто називають панорамним склінням.

цільноскляні конструкції балкон

Сумніваєтесь? 7 головних причин, чому варто замовити цільноскляне скління для зон відпочинку

  1. Візуально збільшують простір і приміщення виглядає легше та повітряніше.
  2. Захист затишного місця для відпочинку від холоду, вітру та опадів.
  3. Різноманітні системи відкривання віконних та дверних отворів дозволяють зрушити стулки в один бік, повністю відкривши балкон (веранду, альтанку) та насолоджуватися теплом та сонцем.
  4. Економія електроенергії під час Вашого відпочинку за рахунок максимального надходження природного світла.
  5. Якщо ви любите рослини і хочете відвести для них окреме приміщення, то краще заскленої тераси місця в будинку не знайти.
  6. Зручність у догляді та обслуговуванні. Завдяки системам відкриття, цільноскляна конструкція стає повністю доступною для миття скла.
  7. Довговічність: елементи, що використовуються в конструкції, не зношуються з часом.

ПІДПИСАЙТЕСЯ НА НАШ КАНАЛ В

Відео автоматики для гаражних воріт

ДИВІТЬСЯ НАШІ РОБОТИ ТА РЕКОМЕНДАЦІЇ.

Цілісноскляні конструкції з кожним роком знаходять застосування для виготовлення різних конструкцій, що захищають. Одними з таких конструкцій є суцільноскляні системи для ванних кімнат, душових кабін, саун, басейнів.

Переваги використання цільноскляних душових систем:

  • виглядає привабливо та сучасно, візуально поділяючи ванну кімнату на зони;
  • загартоване скло набагато гігієнічніше, ніж пластик, клейонка або оргскло;
  • на виробах із пластику або органічного скла з часом з'являються подряпини, тріщини, що підкреслюють старіння; перегородка з гартованого скла має завидну довговічність, тому що скло, особливо гартоване - досить твердий матеріал, і подряпати його не так просто;
  • саме скляні двері для душової кабіни та ванної кімнати стійкі до дії вогкості;
  • за рахунок багатих можливостей оформлення системи для ванних кімнат можуть чудово вписатися в інтер'єр та доповнити його – скло може мати візерунок, матову чи прозору структуру;
  • конструкція душової кабіни та інших систем дозволяє легко при необхідності замінювати її окремі запчастини.

цільноскляні конструкції ванна кімната

У сучасній архітектурі дизайнери все частіше застосовують цільноскляні перила та огорожі. Вони створюють відчуття легкості та невагомості, доповнюючи будь-який інтер'єр та екстер'єр. Виготовляються вони із загартованого скла або триплексу завтовшки 10-12 мм. За своєю міцністю вони не поступаються металу і здатні витримувати величезні навантаження.

Вибір зовнішнього вигляду скла залежить лише від фантазії дизайнера та побажань замовника. Можна використовувати стекла різних типів - прозорі, матові, з піскоструминним малюнком, з фотодруком; а можна і спроектувати огородження різної конфігурації: прямокутної, криволінійної і навіть гнутої.

Завдяки своїй універсальності, сходова огорожа зі склом може бути використана у приватних будинках, офісних приміщеннях, торгових центрах.

цільноскляні конструкції огорожі

Фасадні цільноскляні конструкції стають модною тенденцією та ознакою дизайнерського смаку. Такі конструкції зводять за допомогою спайдерної системи скління. Ця технологія також відома як планарна. Спайдерна система виконується без рам, тобто у результаті виходить суцільне скляне покриття, що складається з панелей. Фіксація здійснюється за рахунок спеціальних кронштейнів, які називаються спайдерами - звідси і назва технології.

Переваги спайдерного скління фасадів:

  • можливість реалізації будь-яких архітектурних задумів, незалежно від їхньої складності;
  • заміна громіздких будов на легкі повітряні конструкції;
  • стійкість до впливу зовнішніх факторів та навколишнього середовища;
  • висока швидкість монтажу, тому спайдерна система скління фасадів дозволяє зменшити термін будівництва;
  • мінімізація несучих конструкцій, а це знижує навантаження на будівлю загалом;
  • довговічність та економічність у використанні при порівняно невеликих витратах на обслуговування; гранично допустима можливість проникнення сонячного світла, тому спайдерне скління є причиною значного зниження витрат на електроенергію та опалення;
  • простота ремонту та своєчасної заміни скла при їх пошкодженні;
  • комфорт при експлуатації та мінімальні вимоги до обслуговування.

суцільноскляні конструкції спайдерні системи

Спайдерне кріплення скляних панелей застосовують не лише для фасадного скління. Міцність та естетично привабливий вигляд такого оформлення дозволяє використовувати його в інтер'єрах офісів, студій, салонів та торгових центрів. Зокрема спайдерна система для скла використовується при встановленні внутрішніх перегородок.

суцільноскляні конструкції спайдерні системи

ЦІЛЬНОСКЛЯНІ КОНСТРУКЦІЇ МОЖУТЬ БУТИ З РІЗНИМИ СИСТЕМА ВІДКРИВАННЯ:

Орна система

Найчастіше застосовують у житлових будинках та офісах, як міжкімнатні. Вони відкриваються лише в один бік, замикаються за допомогою замка з ручкою натиску. Монтаж розпашних систем відбувається безпосередньо до стіни або дверної коробки за допомогою бічних петель.

Розсувна система

Найчастіше застосовують у житлових будинках та офісах, як міжкімнатні. Вони відкриваються лише в один бік, замикаються за допомогою замка з ручкою натиску. Монтаж розпашних Такі системи застосовують у тих випадках, коли приміщення невелике або щось може заважати відчиненню дверей. У такому разі приходить на допомогу розсувний механізм, за допомогою якого двері від'їжджають убік, довжина таких дверей може досягати 6 метрів. У торгових комплексах, ресторанах та магазинах користуються популярністю розсувні (відкатні) автоматичні скляні двері.

Маятникова система

Дуже зручні у використанні, вони відкриваються у дві сторони – назовні та всередину. Кріплення таких дверей робиться в підлогу і в стелю, а для кращого м'якого повернення в початкове положення дверей після відкриття радиться встановити спеціальний доводчик.

Гармошка

Ця система є альтернативним рішенням розсувної системи. Цей спосіб трансформації дозволяє повністю звільняти простір на всю висоту отвору. Скляні панелі з'єднані між собою петлями, і для того щоб скласти перегородку не потрібно багато зусиль. У складеному положенні панелі зсунуті та надійно зафіксовані.

СПЕЦІАЛІЗОВАНІ МОНТАЖНІ БРИГАДИ

Звернувшись до СІЗАМу, Ви отримуєте

  • Грамотну консультацію спеціалістів
  • Безкоштовний замір та конструкторські роботи
  • Гарантійне обслуговування

цільноскляні конструкції дніпро

КУПИТИ ЦІЛЬНОСКЛЯНІ СВІТЛОПРОЗОРНІ КОНСТРУКЦІЇ У ДНІПРО

У СІЗАМ можна замовити проект цільноскляних конструкцій будь-якої конфігурації. При облаштуванні фасадів будівель, приватних будинків, офісів та інших приміщень у Дніпрі, Запоріжжі, Києві, Харкові, Нікополі, Кривому Розі та інших містах України, звертайтесь до СІЗАМу та ми втілимо усі Ваші проектні задуми в реальність.

Для цього Вам достатньо зв'язатися з нами зручним для Вас способом:

  • залишити свої дані у формі зв'язку;
  • написати нам на пошту info@sizam.ua;
  • зателефонувати нам за телефонами +38 (067) 523-09-71 , +38 (066) 398-73-66 ;
  • завітати до нашої виставкової зали за адресою: м. Дніпро, пр-т Олександра Поля, 129.

ЧЕКАЄМО ВАС І НАШИХ СПІЛЬНИХ ПРОЕКТІВ!

ПІДБЕРЕМО ІДЕАЛЬНЕ РІШЕННЯ І РОЗРАХУНЄМО ВАРТІСТЬ

Ті, що відвідали цю сторінку, також дивилися


ВІДПРАВИТИ ЗАПИТ