turniket
скоростний-турнікет
turniket-flazhok
metallodetektor

Купити турнікети.

Турнікети також належать до тих елементів систем контролю та управління доступом, які вже міцно увійшли до повсякденного життя людей і стабільно виконують свої функції управління доступом.

Застосування турнікетів настільки широке, що складно навіть знайти об'єкти, де б вони не використовувалися. Вони надійно працюють на прохідних, у місцях громадського користування, навчальних закладах (школах, ліцеях, університетах), у закритих зонах підприємств та інших організаціях, де необхідно здійснити контроль та управління доступом.

Турникеты Днепр

Перший турнікет з'явився у США 1916 року. З часом турнікети почали встановлювати скрізь, де був необхідний контроль доступу на територію. Турнікети можуть бути електронними та механічними. Електронні турнікети зазвичай входять до складу комплексних сучасних систем контролю та обліку доступу. Обладнання забезпечує дуже високий ступінь захисту, передає дані для зберігання та аналізу, але не може повноцінно працювати без підключення до інтернету або локальної мережі, а також вимагає підключення турнікету до електрики.

МОЖЛИВОСТІ ТУРНІКЕТІВ

  • можливість механічно заборонити прохід особам, які не мають на це права;
  • розмежування зон проходу (вхід праворуч, вихід ліворуч);
  • можливість вести облік робочого дня працівників.

Для відкриття доступу людина повинна скористатися спеціальною карткою, брелоком, пультом або власним пальцем, якщо є біометрична система. Електронний турнікет може бути обладнаний можливістю відеофіксації. Вона часто використовується, якщо співробітнику охорони необхідно порівняти особу, яка заходить з його фотографією на пропускній карті. Електронні турнікети з карткою для прохідної – один із найбільш затребуваних варіантів для встановлення в офіс.

ОСНОВНІ ТИПИ ТУРНІКЕТІВ

За своєю формою та конструкцією турнікети різні залежно від завдань, які їм потрібно виконувати. Так, під кожну форму прохідної можна підібрати турнікет, під різну висоту проходів можна встановити турнікет.

ТУРНІКЕТ ТРИПОД

Це найпопулярніший вид турнікетів. Загальними перевагами триподів є швидкий прохід через турнікет, низька ціна, швидке встановлення турнікетів, невеликі розміри та можливість гармонійно вписати турнікет в інтер'єр. Але є у них і недолік, який полягає в тому, що турнікет легко подолати, перестрибнувши його або присівши. Турнікети в школах найчастіше являють собою саме трипідні типи конструкцій. Поряд із ними необхідно буде встановлювати огорожі.

У свою чергу, такий тип турнікетів може бути стаціонарним або підвісним. Стаціонарні триподи мають у комплекті настановну тумбу, яку можна поставити в будь-яке місце, де є невеликий, досить вузький прохід, а якщо прохід широкий, то можна встановити систему турнікетів (кілька турнікетів до ряду). Підвісні триподи кріпляться безпосередньо на стіну або огорожу. Підвісний трипод займає набагато менше місця, установка цього турнікету можлива в будь-який інтер'єр, та й виглядає він витонченіше. Ціна підвісного турнікета дещо нижча.

турнікет-трипод

Роторний турнікет

Роторний турнікет - це вертикальна вісь з лопатями, що обертаються. У порівнянні з триподами, такий турнікет вимагатиме набагато більшої площі для встановлення, але для приміщень з високою прохідністю він буде найефективнішим. Самі лопаті можуть бути виконані як з цілісних металевих, дерев'яних або скляних панелей, так і з паралельних штанг.

Напівростові роторні турнікети у висоту не більше метра. Як і інші напівростові конструкції, роторні моделі не відкидають можливості несанкціонованого проходу. Для цього порушникам не потрібна спеціальна перепустка – вони можуть перелізти або перестрибнути через обладнання. Саме тому важливо правильно організувати роботу служби безпеки.

роторный турникет

 

Повноростові турнікети повністю перекривають отвір, внаслідок чого ці турнікети забезпечують набагато більший ступінь захисту, недоступний для будь-яких інших турнікетів. Висота пристроїв сягає 2 метри 30 сантиметрів, а вага близько 400 кг.

Тому саме повноростові турнікети вважають за краще встановлювати в місцях з підвищеними вимогами до рівня безпеки: готелях, важливих державних установах, офісах великих компаній, магазинах, бізнес-центрах, аеропортах, стадіонах, банках і т.д. При необхідності турнікет блокується вручну або з використанням автоматизованої системи СКУД, надійно перекриваючи прохід. Обійти або перестрибнути такий турнікет практично неможливо, і це є ключовою перевагою турнікетів повноростового типу.

ТУРНІКЕТ "Хвіртка"

Найпримітивнішим видом турнікетів є маятникові або хвірткові турнікети. Такий турнікет є вісь всього з лопатою, яка може бути приведена в рух як вручну охоронцем, так і автоматично. Подібні турнікети можна побачити у торгових центрах, де вони служать для організації одностороннього проходу.

Є і двостулкові розстібні хвіртки, вони призначені для пронесення негабаритних предметів або ширшого проходу для людей.

турникет калитка

ТУРНІКЕТИ З РОЗПАШНИМИ АБО РОЗСУВНИМИ СТУЛКАМИ

Це двотумбові турнікети з елементами, що висуваються назустріч один одному. Одні з найпрезентабельніших та зручніших турнікетів, але й одні з найдорожчих. Величезною перевагою турнікетів з розпашними стулками є широка зона проходу, достатня для проїзду інвалідних візків або пасажирів з багажем.

Найчастіше такий тип турнікету застосовують для швидкісних серій. Такі турнікети забезпечують найбільшу пропускну спроможність і може пропускати до 20 осіб на хвилину.

скоростной турникет

МЕТАЛОДЕТЕКТОРИ

Для контролю доступу та забезпечення безпеки в місцях скупчення людей, а також на всіляких об'єктах, де необхідно підтримувати високий рівень безпеки, використовують металодетектори.

Стаціонарно встановлюють арочний металодетектор – це функціональний пристрій виявлення різних металевих предметів. Головна відмінність арочних металодетекторів від інших видів – це різна кількість зон, у яких і відбувається виявлення металевих об'єктів. Арочні металодетектори підключаються та запитуються від стаціонарної електромережі.

Металодетектори можуть бути пасивні або активні. Перші здатні знайти тільки вироби з чорного металу, другий вид на додаток вміє знаходити предмети з кольорових металів і сплавів на одязі або тілах людей.

металодетектор

ПРИНЦИП РОБОТИ АРОЧНИХ МЕТАЛОДЕТЕКТОРІВ

Принцип роботи металодетекторів досить простий і ґрунтується на радіохвильовому випромінюванні.

Радіосигнал надсилається від однієї стінки детектора до іншої, відбивається від неї і повертається назад. ➤ Радіохвиля не може пройти крізь метал, тому при зіткненні з металевим предметом сигнал повертатиметься до стінки рамки значно швидше. ➤ Пристрій відразу помічає скорочення часу повернення радіосигналу та вмить спрацьовує.

ІНТЕГРАЦІЯ У СИСТЕМУ КОНТРОЛЮ ДОСТУПУ

Завдяки наявності виходу для управління виконавчими пристроями металодетектори можна інтегрувати до системи контролю доступу. Металодетектори можна встановлювати у зв'язці турнікетами та автоматичними дверима.

турнікет та металодетектор

Ручний металодетектор – це легка та мобільна версія металодетектора. Він хоч простий і невибагливий у використанні, але добре справляється з поставленими завданнями. Такий пристрій відмінно підійде для особистого або детального огляду.

ЩО ПОТРІБНО, ЩОБ ВСТАНОВИТИ ТУРНІКЕТ ЧИ МЕТАЛОДЕТЕКТОР?

Щоб встановити на Вашому об'єкті турнікет чи металодетектор, необхідно виконати кілька етапів робіт:

  1. Вимірювання, проектування, вибір місця для встановлення та узгодження проекту. В межах міста Дніпро наш спеціаліст безкоштовно виїжджає на об'єкт для вимірювання.
  2. Підбір обладнання залежно від Ваших індивідуальних потреб та поставлених завдань.
  3. Монтажні роботи, які включають безпосередній монтаж і програмування. При необхідності ми навчимо вас, як користуватися системою.
  4. Перевірочні та налагоджувальні роботи.

СИЗАМ забезпечує наступну підтримку: обслуговування, діагностика, ремонт турнікетів та металодетекторів за потреби.

монтаж турнікетів

Купити турнікет, трипод, металодетектор та інші компоненти контролю доступу за оптимальною ціною, замовити доставку в Дніпро, Запоріжжя, Одесу, Київ, Харків та інші міста України, легко. Достатньо звернутися до СИЗАМу в будь-якій зручній для Вас формі: залишити свої дані у формі зв'язку, електронною поштою info@sizam.ua, зателефонувати за телефонами +38 (067) 523-09-71, +38 (066) 398-73- 66 або завітавши до нашої виставкової зали за адресою: м. Дніпро, пр-т Олександра Поля, 129.

ПІДБЕРЕМО ІДЕАЛЬНЕ РІШЕННЯ І РОЗРАХУНЄМО ВАРТІСТЬ

Ті, що відвідали цю сторінку, також дивилися


ВІДПРАВИТИ ЗАПИТ